Sayfa 61/246 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 481 - 488 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Sn.toibek,

Bu iletinizde demek istediniz acaba?
    Hem işle ilgilenip,hemde ipadden yazmanın,hemde hızlı yazmanın sancı ve sıkıntıları anlaşılması zor cümlelerle sonuçlanıyor maalesef kusur bakmayın,

Şunu dedim elinde mardin tutan yazdığım zaman için demiş idim,boluc,adana,adbgr alırsa ,elinde mardin tutmakdan çok daha karlı işlem yapmış olur,yani sat mardini al boluyu,adanayı,abdbgr yi,

Anlaşılabildim umarım
    Saygılar.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bilmediğin işe burnunu sokma dragon musun nesin. Her şey yrn belli olur. ytd.
    Son düzenleme : BorsaBilgini; 21-02-2020 saat: 00:05. Sebep: agır oldu

3.  Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    bilmediğin işe burnunu sokma dragon musun nesin. Her şey yrn belli olur. ytd.
    Hayırdır kardeş, rahatsız mısın ?

4. mardin de küçük yatırımcı nerdeyse kalmamış, ondan böyle gidiyor, diğer bolu, adana millet aldı gidecekler, arbitraj karı diye, , borsa böyle işte

5. yaşı 35..40...yaş arasında olan evli genclere acizana tavsiyem her maaşta en az ellişer lot alıp kenera atın on yı boyunca bireysel emeklilik öder gibi mardini biriktirin temettüleride üstüne katın ama bir ay bile aksatmayın aksarsa ikici ay yüz lot alın ben 32 senedir borsadayım her zaman uzun vadeli durdum ama iyi hisseleri bulamadım tam borsacı olamadım şimdi akıllandım ama yaş oldu 60 bu saatten sonra gelecek paranın diyorum ama genede kazanmak istiyorum borsa damarlarıma işlemiş gencler benim istesemde istemesemde takip ediyorum benim tecrübelerime güvenin söylediklerimi deneyin belki birinizi ikna edebilirsem ne mutlu bana mardinin gelecegine güvenin gerci şu sıralar cok dengesiz hareketler yapıyor ama borsamız dengesiz onun icin oluyor birde bizim insanlarımız borsayı yatırım aracı olarak degilde kumar oynar gibi oynuyorlar zamanla her şey düzeler iyi geceler ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    yaşı 35..40...yaş arasında olan evli genclere acizana tavsiyem her maaşta en az ellişer lot alıp kenera atın on yı boyunca bireysel emeklilik öder gibi mardini biriktirin temettüleride üstüne katın ama bir ay bile aksatmayın aksarsa ikici ay yüz lot alın ben 32 senedir borsadayım her zaman uzun vadeli durdum ama iyi hisseleri bulamadım tam borsacı olamadım şimdi akıllandım ama yaş oldu 60 bu saatten sonra gelecek paranın diyorum ama genede kazanmak istiyorum borsa damarlarıma işlemiş gencler benim istesemde istemesemde takip ediyorum benim tecrübelerime güvenin söylediklerimi deneyin belki birinizi ikna edebilirsem ne mutlu bana mardinin gelecegine güvenin gerci şu sıralar cok dengesiz hareketler yapıyor ama borsamız dengesiz onun icin oluyor birde bizim insanlarımız borsayı yatırım aracı olarak degilde kumar oynar gibi oynuyorlar zamanla her şey düzeler iyi geceler ytd.
    Dostum bende de yaş 55 dediğine kesinlikle katılıyorum ve 20 yıldır bu şekilde yatırım yapıyorum.Asla kaybetmedim hatta muazzam kazançlar elde ettim.

7. seburec kardeşim tebrikler azmeden kumar hisselerinden uzak duran her zaman kazanır yeterki allah devletimize zeval vermesin 10 yıl önce 100 lot burcelik hissem vardı yanlış yazdım 10 yıl önce sattım diyecektim 5.4 tlden aldın 40 katı sattım cok sabrettim az sermaye oldugu icin getirisi cok olmadı aama 40 katta iyiydi. onun icin evlatlarınıza hisse bırakın onları hem okutur hem evlendirir yeterki hisseyi unutun buda yeni bir görünümdeki mardin olsun allahım herkese hayırlı kazanclar versin ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    seburec kardeşim tebrikler azmeden kumar hisselerinden uzak duran her zaman kazanır yeterki allah devletimize zeval vermesin 10 yıl önce 100 lot burcelik hissem vardı yanlış yazdım 10 yıl önce sattım diyecektim 5.4 tlden aldın 40 katı sattım cok sabrettim az sermaye oldugu icin getirisi cok olmadı aama 40 katta iyiydi. onun icin evlatlarınıza hisse bırakın onları hem okutur hem evlendirir yeterki hisseyi unutun buda yeni bir görünümdeki mardin olsun allahım herkese hayırlı kazanclar versin ytd.
    Sn.Bilgin,
    Şimdiki nesil hiç sabırlı değil,hemen kazanmak istiyor ve sürekli hata yapıyorlar.

Sayfa 61/246 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •