Sayfa 68/246 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 537 - 544 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    PTT.gec oluyor yetismeyebilir
    Ayrıca ilk kullanacaksanız hata yapmamaya dikkat edin
    Genel kuruldan 1 gün önce saat 21 e kadar giriş yapıp katılacağınız beyan edeceksiniz
    Genel kurul öncesi 1 saat önce oyları kullanabilirsiniz oy kullanma 55 dakika sürüyor 5 dakika kala sistem kapanıyor
    İlk aldığınızda birde bir eğitim sayfası var onu okuyup birşeyler yapılıyor bende yeğenim aracılığı ile yardım alarak öğrendim
    Hak kaybına ugramayin inşallah
    Sizden başka bir Allah'ın kulundan bilgi alamadık,çok teşekkürler.
    E-imza için Ptt -Turktrust dite bir şirketle anlaşmalı .Ptt den başvuruyu yapıp bırakırsanız iş uzun ama bulunduğunuz yerde Turktrustın ofisi var ise oraya gidip 15 dk içinde alınabiliyor. Kozyatağı-Mecidiyekoy ve Bakırkoy de var mesela. 2 yıllık 200 lr

Alıntı Originally Posted by naturalborn Yazıyı Oku
    Sizden başka bir Allah'ın kulundan bilgi alamadık,çok teşekkürler.
    E-imza için Ptt -Turktrust dite bir şirketle anlaşmalı .Ptt den başvuruyu yapıp bırakırsanız iş uzun ama bulunduğunuz yerde Turktrustın ofisi var ise oraya gidip 15 dk içinde alınabiliyor. Kozyatağı-Mecidiyekoy ve Bakırkoy de var mesela. 2 yıllık 200 lr
    Ben 3 yıl için 229 TL ödedim
    Aldığım an açıldı
    PTT.den alınca geç açılıyor
    Birde mobil imza vardı e genel kurul için
    Bı ara kalktı şimdi yeniden basladilarsa
    Mobil imzada alabilirsiniz
    Yalnız bunu almadan mkk.ya sorun hangi
    Hat kullaniyorsunuz bu geçerlimi diye

3. genel kurul

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Genel kurula elektronik ortamda ya da fiziken katılamayıp şerh koyamazsak bu durumdan pek yararlanamayacak gibi anlıyorum.
    arkadaşlar az once bagfs ın 26 martta ki genel kurulu valilik kararı ile ertelenmiş...bunun başına da aynı sey gelmesin sonra..cok dikkatli olmak gerek...

4. seans sonu 5,27 den 5,24 e kadar olan satışlar bu Bağfaş haberinden ötürü gelmiş demek eyvah eyvah
    Bu pazartesi Aslan Çimentonun GK var bakalım ne olacak?

Şimdi MKK nın sayfasından baktım ,Pazartesi 9 tane G.Kurul var.İçlerinde Akbank ,Brisa ,çimsa nın da olduğu.
    Haftasonu çok ekstrem birşey olmazsa bu saatten sonra iptal etmek biraz enteresan olur.

Bi de işin içindeki Bağfaş yani Gencer ailesi olunca işin içinde bir hinlik olabilir mi diye geliyor insanın aklına ?
    Bir tek Balıkesir valisinin mi aklına gelmiş GK ertelemek??

5.  Alıntı Originally Posted by bilal47 Yazıyı Oku
    arkadaşlar az once bagfs ın 26 martta ki genel kurulu valilik kararı ile ertelenmiş...bunun başına da aynı sey gelmesin sonra..cok dikkatli olmak gerek...
    Bagfaşın iptali kötü olmuş. Ancak buradaki gerekçe aşağıda linkle desteklediğim Arena, iş yatırım şirketlerinde neden oluşmadı?

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/831114
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/831030
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6. Adanalar genel kurulu yapti 17 sinde. Simdi olaganustu genel kurul yapilacak 23 unde. Herkes disarilarda gezerken kurul niye iptal edilsin. Ayrica toplantiya kac kisi katilacakli zaten. 15 20 kisiyi gecmez

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Oyak yatırımdan Alper beyi aradım iptal şu an için söz konusu değil dedi.

Ulusal ve uluslararası organizasyondan
    Şirket genel kurulu iptali anlayan burakrasi işte
    İş bilmeyenler görevde olunca böyle saçma sapan karar alırlar.
    Kardeşim şirket genel kurulu ulusal bir irganizasyonmudurki iptal olsun

Sayfa 68/246 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •