Sayfa 77/246 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 1967 madde; 609 - 616 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    mayıs 5 te işlemler bitecek sonra yeni hissemize kavuşacagız
    İmkansız o tarihe bitmesi çağrı bittikten sonra SPK.muracatinin onayı
    Akabinde tivcaret sicilinden tescil var

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    İmkansız o tarihe bitmesi çağrı bittikten sonra SPK.muracatinin onayı
    Akabinde tivcaret sicilinden tescil var
    Hisselerin ismi ne olacak

3.  Alıntı Originally Posted by kazangüz Yazıyı Oku
    Hisselerin ismi ne olacak
    İyi geceler

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

4. Bu birleşme senaryosunda hala cevapsız,netleşmemiş... ya da cevap bulmuşsa da mantığa uymayan bir çok karanlık nokta var bence.
    Şimdi birleşme sonrası elinde 1 adet MRDİN olanın yine 1 adet MRDİN hissesi olacaksa.... şuan birleşmeyle ilgili bütün senaryolara baktığımızda yeni hissenin fiyatı 4,36-4,50 arası gibi gözüküyor, sanırım borsagündemdeki hesaplamada o günkü fiyatlarla 4,36 hesaplanmıştı.Eğer yeni hissenin fiyatı belirtilen aralıkta olacaksa neden bu hisse o fiyatlara yaklaşmıyor?
    Genel kurula katılıp ayrılma hakkını kullanmayan bir yatırımcı her halükarda en az %20 gibi bir kayba uğramış oluyor.Şuan elinde MRDİN hissesi bulunupta genel kurulda ayrılma hakkını kullanmayan her yatırımcının zarar etmemeleri için yeni hissenin ilk işlem fiyatının 5,44 ün üzerinde olması gerekiyor... ve maalesef baktığım hiçbir hesaplama senaryosunda bu fiyatı göremedim.
    Açıkçası bu birleşme işleminin nasıl sonuçlanacağını ve birleşmeye konu olan hisselerin nasıl etkileneceğini çok merak ediyorum...
    Keşke şirket tarafından bir açıklamayla yatırımcıların bu soru işaretleri cevaplandırılsa....
    Başlangıçta bir çok yatırımcı MRDİN hissesinin birleşme önceki son işlem fiyatı baz alınarak birleşmenin gerçekleşeceği düşünüyordu ama daha sonraları farklı senaryolar ortaya çıktı.
    Umarım hissedarları olumsuz etkilemeyecek şekilde bir birleşme gerçekleşir.
    Y.T.D
    eski kullanıcı adım sabır_kaldıysa

5. Yatırımcı genel kurula katılıp şerh koysaydı ve hissesini 5.44 ten satsaydı,işte sonra neymiş efendim hisse düşmüşmüş sat şimdi malını 5.44 ten şirkete Al ger malını 5.13 ten ,daha ne olsun

Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Aracı kurumunuza gidip formu orda birlikte doldurup imzalıyorsunuz aracı kurum lotlarınızı virmanlıyor 1 iş günü sonra da para hesabınıza yatıyor...
    Ayrilma hakki icin araci kurumdayim 2 gündür. Bir allahin kulunun haberi yok. Mardini ariolar onu bunu ariolar. Sonuc yok. Arkadaslar yardimci olacak biri var mi. Ayrılmayı nasil yapiyoruz. Bankamiz yapmıyor mu. Talep formunu ve nüfus cuz. Fotokopisiyle gittim. Is bankasi bu arada.

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by halise Yazıyı Oku
    Ayrilma hakki icin araci kurumdayim 2 gündür. Bir allahin kulunun haberi yok. Mardini ariolar onu bunu ariolar. Sonuc yok. Arkadaslar yardimci olacak biri var mi. Ayrılmayı nasil yapiyoruz. Bankamiz yapmıyor mu. Talep formunu ve nüfus cuz. Fotokopisiyle gittim. Is bankasi bu arada.

sen genel kurula katılıp şerh koydurdunmu kardeşim?eger katıldıysan kamuyu aydınlatma platformundan mardin sayfasına git ordaki virman dilekçesini yazıcıdan çıkart gerekli olanları doldur imzala aracı kurumuna ver
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    sen genel kurula katılıp şerh koydurdunmu kardeşim?eger katıldıysan kamuyu aydınlatma platformundan mardin sayfasına git ordaki virman dilekçesini yazıcıdan çıkart gerekli olanları doldur imzala aracı kurumuna ver
    Dediğiniz her seyi yaptim zaten. Ama aracı kurum rezalet . Hicbir sey bilmiyorlar . Oyak yatırımı aradık ordan biri anlattı bankaciya. Tamam falan dedi ama bugunde yapamadılar. Siz siz olun son günlere bırakmayın. 3 gundur uğraşıyorum.

Sayfa 77/246 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •