Sayfa 85/246 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 673 - 680 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Matematiksel olarak haklısınız. Çok uzun zamandır bekledim. Yarı yarıya portföyün eridiğini gördüm. Bugün bile neredeyse 5 yıla yaklaşmasına rağmen zarardayım. Bu noktada zararı görürken satmak içimden gelmiyor psikolojik olarak. Kararsızım açıkçası. Sonuçta Aslan'ın 73 milyon lotu hala birilerinde duruyor. Fiyatlar da her gün oynuyor, bakalım sonu ne olacak.
    Kardeş bildiğin gibi yap
    Sizi anlamak mümkün değil
    Ya bizle kafa buluyon yada başka birşey aklım ermedi tavrıniza
    Allah yardımcın olsun

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Kardeş bildiğin gibi yap
    Sizi anlamak mümkün değil
    Ya bizle kafa buluyon yada başka birşey aklım ermedi tavrıniza
    Allah yardımcın olsun
    Lafı uzatıp forumu meşkul etmek istemiyorum. Kafa bulacak bir durum yok, ya da herhangi bir art niyet de..... Bir insan uzun vade bir hissede niye beklerse onun için bekledim, hala da aynı sebeple değiştirmekte kararsızım. Hepsi bu... Hepimizin yolu açık olsun. Mardin olunca gene yazarız.

3.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Ben 2015 Eylül’den beri Aslan’dayım. Çok bekledim, artık bu saatten sonra zarar da olsa sonunu görmek istiyorum. Hisse değiştirmek içimden gelmiyor.
    Sayın ironarm, sizinle aynı fikirdeyim. Yıllardır bekliyoruz aslanda. Bu yolun sonunda umarım beklediğimize değecektir. Sağlıcakla kalın. Cümleten tabiki..!
    KABİLİYETSİZ OLMAK BİR KUSUR DEĞİLDİR. AMA KARAKTERSİZ OLMAK ÇOK BÜYÜK BİR KUSURDUR. /..MEVLANA../

4. Bu günde alçak sürünmeye devam bu adide...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

birleşme işlemine ilişkin ayrılma hakkı kullanım süresinin bitimini takip eden 6 iş günü içinde sermaye arttırımına ilişkin yönetim kurulu kararı alarak ihraç belgesi onayı için kurul başvurusu yapılması gerek 13 mayıs son tarih
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

6. Bi dünya sermayeye ulaştı niye sermaye arttırsın

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    Bi dünya sermayeye ulaştı niye sermaye arttırsın

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    mardin tahtası üstünde birleşerek 1,167 milyona çıkacak..geri alınan paylar ev çagrıdan gelen paylar yeni ortaklık yapısını degiştirdi...
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

Sayfa 85/246 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •