Sayfa 95/246 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 753 - 760 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. Kapanışa doğru hareketlenirse yarın için iyi olur., yoksa erken yataya geçer, OYAK çim adını aldıktan sonra ancak tekrar hareketlenir. Ytd..

2. Aslan'dan Adana B'ye geçmiş ve şu anda da Mardin olmuş biri olarak hepimiz ortak olduk.

Umarım bundan sonrası hepimiz için bol kazançlı geçer.

Açılış pek beklenilen gibi olmadı sanırım, çoğu kişi daha üst bir fiyattan açıp güzel prim yapacağını düşünüyordu. Ben de dünkü tavan serilerinden sonra bugün de %4-5 artı olarak kapatır belki diye umut etmiştim. Yine de portföyüm dünkü değerinin üstünde, yani hisse grafiğinde bugün (-) görünse de düne göre kardayım. (Adana B olarak)

Tüm ortaklara bol kazançlar dilerim. Bir de 27'sindeki açılış fiyatı Mardin'in in bugünkü kapanış fiyatı olarak mı devam edecek, başka bir prosedür var mı?

3. Hayırlısı elimde adanacak vardı. Bir hesaptan sattım ama diğeri kaldı. Adnac olanlar çok zarar etti.

4. Sonunda Mardin olduk.malımı satmıştım büğün ancak aşağı gelince tekrar aldım.daha önce Adana topiğinde belirttiğim gibi ,birleşmeden sonra yabancı fonlar sinek gibi üşüşür diye,ve buğün 1 milyonun üstünde yabancı mal aldı,büğün bizleri üzmüş olabilir ancak uzun vadede çok güzel olacağını düşünüyorum ,
    Yabancı fonların almaya devam edeceğini düşünüyorum

5.  Alıntı Originally Posted by mberk Yazıyı Oku
    Üstat sağ ol. Olay anlaşılmıştır. Adnac ları dün satmadım. Neredeyse yüzde 15 zarar.
    Tühhhhh dünyanın sonu

6. mardini bugün kimler almış kimler satmış paylaşım yapabilecek arkadaşımız varsa paylaşabilirmi

7.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Sonunda Mardin olduk.malımı satmıştım büğün ancak aşağı gelince tekrar aldım.daha önce Adana topiğinde belirttiğim gibi ,birleşmeden sonra yabancı fonlar sinek gibi üşüşür diye,ve buğün 1 milyonun üstünde yabancı mal aldı,büğün bizleri üzmüş olabilir ancak uzun vadede çok güzel olacağını düşünüyorum ,
    Yabancı fonların almaya devam edeceğini düşünüyorum
    Dostum Meril 1.079.617 lot aldı ancak merill dengesizinin ne yaptığı belli olmuyor 2 kdemeye veriyo bazen zararınada veriyo inşallah kalıcıdır...

8. Mardin cimento buyuklugu lot sayisi vs sini nerden gorebiliriz?
    Bazi cimentolarda temettuyu cok dusuk tutmus gecmis yillarda oyak ve bazen es gecmis bu birlesmeden sonra nasil nir yol izlenir onu da merak ediyorum...
    Hayirlisi.ytd..yeni bir evladim olmus gibi sevindim...
    Ama birlesmede bazi ky bugun uzduler sanirim o kotu oldu umarim telafi olur hemen yuksekten almaya raziyim oynak olmasi fiyat yeter;)
    Ytd

"Memleketim varsa Ben de varım."Vehbi KOÇ
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

Sayfa 95/246 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •