Sayfa 128/246 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. Grup niye sessiz bu kadar?

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    ısınamadım bu tahtaya bana mardinlerimi geri verin.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

3.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    ısınamadım bu tahtaya bana mardinlerimi geri verin.
    İyi olmadi mi hepsini biraraya almalari...
    Gerci bilanco belli olmadi daha ama ..
    Ytd

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.

4. Bilanço için son tarih 19 Ağustos mu Bilgi verebilecek var mı? Varsa şimdiden teşekkürler

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    İyi olmadi mi hepsini biraraya almalari...
    Gerci bilanco belli olmadi daha ama ..
    Ytd

valla ben aynı temettü potansiyeli olacağını zannetmiyorum ama görelim hele bir.

6.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    valla ben aynı temettü potansiyeli olacağını zannetmiyorum ama görelim hele bir.
    Ben olsam onumuzdeki 3 yik temettu vermezdim.Cunku kuresel ve ulusal surdurulebilir ortam yok.Ulusalda isler daha rezalet.Kasada dolar tarzi tutmak sirket icin daha iyi...
    Bence...
    Ytd

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Ben olsam onumuzdeki 3 yik temettu vermezdim.Cunku kuresel ve ulusal surdurulebilir ortam yok.Ulusalda isler daha rezalet.Kasada dolar tarzi tutmak sirket icin daha iyi...
    Bence...
    Ytd

bencede ihracatttan gelen kar kalemleri doviz olarak tutulsa daha mantıklı hatta tüm çimentolar için geçerli.

8.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    bencede ihracatttan gelen kar kalemleri doviz olarak tutulsa daha mantıklı hatta tüm çimentolar için geçerli.
    Sirket giderleri yuksek sanirim bu sektorde...
    Haklisiniz...ayakta kalacak olan sirketler doviz getirisi olan ihracat ya da doviz olarak kasada parasi olanlar olacak.
    Hemen bi duzelme beklemiyorum ulke ekonomisinde bir tunele girdigim icin yillardir pozisyon degistirmiyorum....
    Sirketlerimi almaya devam ediyorum edecegim ama 2002 2014 arasi yasanan yukselis yine olacak diye dusunmuyorum...
    Maalesef...hayirlisi bilancolar bize ışık tutacaktir...ytd

Sayfa 128/246 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •