Sayfa 240/246 İlkİlk ... 140190230238239240241242 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Çimsa ya bak birde Oyak a.. şubat ayındaki rakama yeni geldik haka buralarda oyalanıyoruz..yazık..piyasa koptu birçok kağıt tavan.
    çimsa bedelsiz açıkladı %600

2. 6 aylık toplam 12-13 milyar ciro ve 3-5 milyar tl arası net kar bekliyorum..2023 yıl sonu için ise 30 milyar ciro ve 10 milyar net kar bekliyorum..10 milyar net kar demek buda F/K nın 7 olması demek..Eğer bugünkü F/K dan değerlendirirsek fiatın yıl sonunda 120 tl olması demektir..

3. cuma gelen afyon bugün gelen akçansa ve çimsa bilançoları harika geliyor.çimentolar önümüzdeki dönem sanayilerin lokomotifi olacak sanki

4.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    2024 yılı yaz aylarına kadar. Çok konuşulacak hisselerden biri. Olacak
    .........................
    Son düzenleme : palmet; 07-08-2023 saat: 23:22. Sebep: cccc

5.  Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    cuma gelen afyon bugün gelen akçansa ve çimsa bilançoları harika geliyor.çimentolar önümüzdeki dönem sanayilerin lokomotifi olacak sanki
    2024 yılı yaz aylarına kadar. Çok konuşulacak hisselerden biri. Olacak

6. OYAK ın bilançosu hem çimsa yı hemde Akçansa yı katlar diye düşünüyorum..Zaten hisse fiatıda oldukça hareketli

7. Oyak Denizli Çimento'nun kalker ocağı ve kırma eleme tesisi projesi ile ilgili ÇED süreci başladı09/08/2023 09:12:54
    Oyak Denizli Çimento tarafından yapılması planlanan kalker ocağı ve kırma eleme tesisi projesi ile ilgili ÇED süreci başladı.

Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünün internet sitesinde konu ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"MANİSA ili ŞEHZADELER, ilçesi SANCAKLIKAYADİBİ MAHALLESİ, K19-D4 PAFTA mevkiindeki OYAK DENİZLİ ÇİMENTO ANONİM ŞİRKETİ tarafından yapılması planlanan 85355 RUHSAT NUMARALI KALKER OCAĞI VE KIRMA ELEME TESİSİ projesi ile ilgili olarak MANİSA Valiliğimize sunulan P.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır. "

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    Foreks
    Metals Market
    Montel News
    Foreks Twitter

8. Bu kadar düşecek ne var yahu.. Buradan satıp banka alan spek seni bekliyoruz..

Sayfa 240/246 İlkİlk ... 140190230238239240241242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •