Sayfa 119/246 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 945 - 952 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. Bizim dememizle olacak bir işmi temettu olayı...net bir cevap olursa sevinirim

2.  Alıntı Originally Posted by alican0146 Yazıyı Oku
    Bizim dememizle olacak bir işmi temettu olayı...net bir cevap olursa sevinirim
    Evet bizim dememizle oluyor. Alabileceğiniz en net cevaptı. Ana sözleşmeye bakarsanız kimin önerip kimin karar verdiği yazıyor.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by alican0146 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba uzun vadeli yatırım ve temettü yatırımı için bu hisseyi düşünüyorum.
    Birleşmeden önce adana Mardin bolu güzel bir şekilde temettü veriyordu oyakc olarak bu temettü olayı devam edermi ....iyi gunler
    eğer siz bu mantıkla uzun vade yatırıma devam ederseniz sorunun tek cevabı var " devam eder". al-sat kağıdı değildir.

4. Teşekkür ederim pazartesi aranizdayim insallah

5.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

6. Ben geldim hareket basladi

7. Hisse için destekler belli, direnç nerede olacak ?

8.  Alıntı Originally Posted by otuzsubat Yazıyı Oku
    Hisse için destekler belli, direnç nerede olacak ?
    onu kim nasıl bilsin ? bakış açınızı değiştirin ... şu olursa şunu yaparım bu olursa bunu yaparım... şurayı geçerse şöyle yaparım şurda zararı realize ederim şurada kar realize ederim gibi...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Sayfa 119/246 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •