Sayfa 104/246 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 825 - 832 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. Cool

Alıntı Originally Posted by ynrsn Yazıyı Oku
    Borsa olmuş 105.000 mrdın de 6.77 tavandan millete mal kitlediler hala Oyak iyi kurumdur yatırımcıyı üzmez gibi gibi laflar. Bir aslan zede olarak Oyak’tan uzak durun derim. Devlet şu oyak a bir el atsada rahatlasak.

Ewet bugünkü hareket bir terbiyesizlikti .............. güya iş yapıyor endeks 2 bin puan artı açıldı aşağı bastı soysuz.Böyle dengesiz insanlar çıkıyor maalesef biraz da ellerine para geçti mi böyle densizlikler yapıyorlar.Şu anda hissede bir çok spek olması lazım , 3-4 şirkette işlem yapan spekler hepsi bir arada......Bugün kü terbiyesizliği yapan yerli midir yabancımıdır bilemeyiz ama büyük ihtimalle yerli değildir.benim yerli speklerden ricam bu ******** hisseyi aşağı bastığında lütfen bir olun ve hisseyi bütün gücünüzle yukarı çekin defolsun gitsin dangalak herif.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

2. Kızmayın ama ilk işlem günlerine göre pahalı bile. Birleşecek diye tavan tavan gittiler. Tavanlar olmasa tahmini birleşim fiyatı 5 in altıydı

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

3.  Alıntı Originally Posted by ynrsn Yazıyı Oku
    Borsa olmuş 105.000 mrdın de 6.77 tavandan millete mal kitlediler hala Oyak iyi kurumdur yatırımcıyı üzmez gibi gibi laflar. Bir aslan zede olarak Oyak�tan uzak durun derim. Devlet şu oyak a bir el atsada rahatlasak.
    6,77 den mardin alan birleşimi iyi etüt edememiş demektir. Çünkü bire bir mardin verecek ve ertesi gün serbest marj açılacaktı. Kaç gün tavan giden hisse o kadar birleşmeden sonra yine yüksek açarmı?? Ky döküldükçe çok yukarılara gider uzun vade için iyi kağıt

Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

4. Cool

Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    Kızmayın ama ilk işlem günlerine göre pahalı bile. Birleşecek diye tavan tavan gittiler. Tavanlar olmasa tahmini birleşim fiyatı 5 in altıydı

benim hiç bir şeye kızdığım yok fiat pahalıdır ucuzdur benim için önemli değil borsa serbest ticaret demektir herkes istediği şekilde alır satar hiç bir kural yok her şey kabul ama her şeyin bir rejonu vardır.Vahşi batıda bile ne kadar teksas tommik bir rejon vardır.Elbette kalleşlik olacaktır zaten dünkü mevzu alanen bir kalleşlikti.hatırlayalım hisse 6.70 tavana kilitlendi.perşembe 6.28 grup şirket için ortalama bir fiat açıklandı 6.28 zaten burada bir kalleşlik oldu , ortalama fiat 6.70 ' e biraz da yakın olmalıydı 6.50 felan , bu tutarsızlıkla beraber perşembe ve cuma hissede aşırı satışlar oldu , cuma günü kısmende de olsa 5.50 destek seviyelerinden yukarı tepkiler vermeye başladı ve geçen cuma 5.65 den kapadı buraya kadar her şey kabul fakat 4 gün tatil aradan sonra çarşamba dün endeks artı ikibin puan 5.71 le açtık açar açmaz sen kağıdı aşağı bas , tekrardan olumsuz bir haber yok 5.55 lere kadar satış dalgası yani bu hareket endeks artı iki bin puandayken yapılırsa kalleşliktir.Paran vardır gücün vardır yapabilirsin kimse karışamaz ama kalleşliktir.Sonuç ne oldu alanlar zarar etti kimin hatası kimsenin değil kim aldıysa onun hatası ama yapılan hareket aşağılık bir hareket ve aşağılık bir canlıya ait... bakın insana demiyorum bir mikroba ait.Neyse fazla söze gerek yok aynı tuzağa düşmemek için bu hissede sağlam seviyelerde pozisyon alalımki böyle lağım farelerine para kaptırmayalım.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

5. Artık piyasada 310 milyon lotu olan ve %26 sı halka açık bir şirket oldu ama hiç myle davranmıyor. Henüz hisseye güven oluşmadı. KISA vadede beklenti kalmadı. Olumlu bir haber gelene kadar yatayda sürğnürğz. Ytd..

6.  Alıntı Originally Posted by Dante Yazıyı Oku
    Abi aslan ın sayfasında yazdılar adana ünye veya bolu ya geçin diye benim 37 maliyetim vardı adna ya geçtikten sonra aslan’ daki zararımı çıkardı. Keşke sizde denk gelseymişsiniz.. hatta twiter da da vardı bir sürü açıklama yapan hangisinin nekadar getirip nekadar götürdüğünün.

Benim beklentimde birleşme sonrası için çok yüksekti ama yinede inanıyorum daha iyi olacak, biraz zaman geçirelim bakalım yakında yöntayin eder . Grafikleri ne söyleyecek...
    Hocam aslanı bu süreç için demedim. Bazı sitelerde Oyak şöyle Oyak böyle iyi diye yorumlar var. Geçmişe dönüp bir bakın Oyak a güvenmeyin anlamında söyledim. Aslanın Halka açıklığına bakın birleşmeden önceki. Bu haramzadeler ne yaptı Aslanın fiyatı uçurdular sonra millete verdiler hisse hop diplerde. İster spek yapmıştır ister şirket yapmıştır hiç umrumda değil sen 4-5 yıl hisseye sahip çıkmazsan paramı pul edersen altının gram fiyatını, doların gördüğü değerlerden bahsetmiyorum bile Oyak benim gözümde bir hiçtir. Burdan alsın ister iki hane ister üç haneli rakamlara götürsün, isterse şirketi batırsın. madem yönetemiyorlar Varlık fonu var el koysun kanal İstanbul var onu yapsın, Suriye inşası var onu yapsın yapsın da yapsın. Birleşmeden sonra yaklaşık yüzde 20 düşmüş. Birleşme var diye hisseleri tavan tavan götürüp millete dev bir çimento şirketi oluşuyor havası yaratıp şimdi malı çakıyorsalar yine dediğim gibi bu şirkete niye güveneyim, yok silkeliyorsalar yine niye güveneyim. Dolaşımda ki pay 26.72 gözüküyor ipler elinde. Demem o ki bu da borsa da işlem gören bir hisse sadece Oyak diye sırtınızı yaslamayın gözünüzde büyütmeyin. Benim aracı kurum bilgilerine göre f/k sı da pd/dd si de yüksek. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by ynrsn Yazıyı Oku
    Hocam aslanı bu süreç için demedim. Bazı sitelerde Oyak şöyle Oyak böyle iyi diye yorumlar var. Geçmişe dönüp bir bakın Oyak a güvenmeyin anlamında söyledim. Aslanın Halka açıklığına bakın birleşmeden önceki. Bu haramzadeler ne yaptı Aslanın fiyatı uçurdular sonra millete verdiler hisse hop diplerde. İster spek yapmıştır ister şirket yapmıştır hiç umrumda değil sen 4-5 yıl hisseye sahip çıkmazsan paramı pul edersen altının gram fiyatını, doların gördüğü değerlerden bahsetmiyorum bile Oyak benim gözümde bir hiçtir. Burdan alsın ister iki hane ister üç haneli rakamlara götürsün, isterse şirketi batırsın. madem yönetemiyorlar Varlık fonu var el koysun kanal İstanbul var onu yapsın, Suriye inşası var onu yapsın yapsın da yapsın. Birleşmeden sonra yaklaşık yüzde 20 düşmüş. Birleşme var diye hisseleri tavan tavan götürüp millete dev bir çimento şirketi oluşuyor havası yaratıp şimdi malı çakıyorsalar yine dediğim gibi bu şirkete niye güveneyim, yok silkeliyorsalar yine niye güveneyim. Dolaşımda ki pay 26.72 gözüküyor ipler elinde. Demem o ki bu da borsa da işlem gören bir hisse sadece Oyak diye sırtınızı yaslamayın gözünüzde büyütmeyin. Benim aracı kurum bilgilerine göre f/k sı da pd/dd si de yüksek. Ytd
    Eski bir Aslan yatırımcısı ve 4,5 yıl elinde tutup zararla satan biri olarak bold yaptığım kısma %100 katılıyorum.

İkinci kısımda ise haklı gibi görünüyorsunuz. Hayaller Paris ama gerçekler Mumbai gibi görünüyor. Şu birleşme süreci can sıkmaya başladı. İlk önce birleşme oranlarını KAP'ta yayınlayıp 1,5-2 ay sonra "Pardon, yanlış olmuş" deyip oranları değiştirdiler. Birleşme olacak diye hisseler tavan yaptı, birleşmenin ardından endeks 105 K'ya çıktı ama ne hikmetse "neyin beklentisi bittiyse artık" %20 düşüş oldu. Hala daha şirketin ismi Mardin diye görünüyor, 27 Mayıs'tan itibaren mi t+2 geçecek onun için de onu da anlayamadım. Kendi adıma kabak tadı vermeye başladı. Tamam, uçsun-kaçsın beklemiyorum ama 105 K endekste de hadi be arkadaş, bi kaldır artır kendini azıcık, bu ne her gün düşüş....

OYAKC.OYAKC.

Borsamız Ana Pazar'da işlem görmekte olan Oyak Çimento Fabrikaları A.Ş.'nin mevcut "MRDIN" işlem kodu 01/06/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere "OYAKC" olarak değiştirilecektir.

Yarın Mardin nin son günü.

Sayfa 104/246 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •