Sayfa 215/246 İlkİlk ... 115165205213214215216217225 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. 52 yi kırmasını bekliyorum

2. nuhcm ve akcansa, goltas,cımsa gibi çimento şirketlerinin piyasa degerlerine ve uretım kapasıtelerıne bakıp kıyaslamak lazım..nuhcm 25 milyar piyasa degerıne sahıp, akcansa 12 miyar piyasa degerıne sahıp.
    nuhcm 5,700.000 ton yıl çimento
    4,600.000 ton/yıl klinker kapasıtesı var

OYAKC.........adana bolgesı ve mardın ..6,200.000 çimento kapasıtesı
    4.850.000 klinker kapasıtesi

dıkkatınızı çekerım..sadece adana civarı ıller ve mardının kapasısıtesı..nuhcm den fazla..

oYAKC'nin diger iller ıcın ve toplam kapasıtesı ıcın DAHA ONCEKI aşagıda gondermıs oldugum haritaya ve kapasitelerine bakabilirsiniz..

yatırım tavsıyesı degıldır..kendı görüş ve analizlerimi yansıtır. al sat tut tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : palmet; 27-02-2023 saat: 18:56.

3. oyakc nın turkıyenın her bolgesınde varlıuğını görebiliyoruz.. belli bir interland de degıl

4. Yeni bir tarikat mı doğuyor?

5. Nerden döner bilmiyorum ama döndüğünde kimse mağdur olmasın diye yazmak istedim. Çok ciddi bir PD artışı var. Afet Bölgesine çok düşük kar marjları ile iş yapılacağını tüm analistler biliyor. Eski marjlarla da yapsa PD artışı ile elde edeceği kar bu değer artışı kadar olamaz.

Saygılarımla.

6. Güvenli binalar için, bina sisteminin ve bu sistemin en onemli unsurunun beton ve demir olduğu. Gereği bu felaketle bir kez daha anlaşıldı.. Bu kısa vadeli veya geçici bir talep olmayacaktır.

7.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    nuhcm ve akcansa, goltas,cımsa gibi çimento şirketlerinin piyasa degerlerine ve uretım kapasıtelerıne bakıp kıyaslamak lazım..nuhcm 25 milyar piyasa degerıne sahıp, akcansa 12 miyar piyasa degerıne sahıp.
    Nuhcm 5,700.000 ton yıl çimento
    4,600.000 ton/yıl klinker kapasıtesı var

oyakc.........adana bolgesı ve mardın ..6,200.000 çimento kapasıtesı
    4.850.000 klinker kapasıtesi

dıkkatınızı çekerım..sadece adana civarı ıller ve mardının kapasısıtesı..nuhcm den fazla..

Oyakc'nin diger iller ıcın ve toplam kapasıtesı ıcın daha oncekı aşagıda gondermıs oldugum haritaya ve kapasitelerine bakabilirsiniz..

Yatırım tavsıyesı degıldır..kendı görüş ve analizlerimi yansıtır. Al sat tut tavsiyesi değildir.

Nuh ile mardini kıyaslıyor....nuh çimento mersedes....oyak hacı murat....aradaki fark....allah akıl fikir versin....

Sallıyor....gazlıyor....!!!!!!!!!!!!!

Deprem gazı olmasa daha dün....15 tl ye alıcı bulamıyordu.....!!!!!!!!!!!!!

önümüzdeki aylarda ciro ve cirolar gelecek şok olacaksınız .....

Aşırı yüksek enerji fiyatları...taş ve toprak sanayisin, boğuyor....!!!!!!!!!!

Demir çelikte öyle....tüm dünyada....!!!!!!.....!çimentoda

Ihaleler olacak devlet maliyet ve sabit fiyat uygulayacak....!!!!!!!!

Satış ve cirolarda kar gelmeyecek.....türkiyede çimento üretimi ihtiyacın kat kat üzerinde....

Ihracat yapılması lazım...alayı zorlanıyor...!!!!!!

Mardin....nuh çimentonun kuyruğu olamaz.....!!!!!!!!!!!!!!

8. Baddog da kuyruk acısı var galiba malları 15 tenmi kaptırdın??

Sayfa 215/246 İlkİlk ... 115165205213214215216217225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •