Sayfa 42/246 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 1967 madde; 329 - 336 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sayic Yazıyı Oku
    Reyiz guvenli bolge insaa yapmaliyiz editor
    Cimentoyu istanbuldan getirecek hali yok ya
    Rusya Dışişleri Bakanı: Suriye’de savaş bitti.. İstisnai çatışmalar İdlib ve Fırat’ın doğusunda. Artık Suriye’nin imarının sırası....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,941
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

3. Mrdin gelecegin flas hisses
    Guvenli bolge de kalici konutlar yapmaliyiz diyolar
    Mrdin kopar gider
    Ytd

4. Güvenli bölge olsun olmasın, Suriye bir şekilde yeniden inşaa edilecek ve bu durum Mardin Çimento'ya yarayabilir...

Yatırım tavsiyesi değildir....

5. eveeet Merhaba sayin Mrdin ci cimentocu arkadaslar nasillariz bakalim....2.80 den bu yana bu hissedeyim ve en son 17 eylulde 3.01 den yogun sekilde tekrar alip 3.35 direncini cok iyi bildigim icin tam o 3.30 35 araliginda satip geri 3.12 -3.15 araligindan tekrar aldim...3.35 i gectigimiz an 3.48 de de bi direnc var ve burasi yani 3.48 gecilip kapandigi gunun ardinda 4.00+ hedef hizli gelecektir...bakin gormesi yetmez görup uzerinde kapamasi ile ertesi gunler 4.00+ hatta 4.50+ hedefleri daha hizli gelir....

direnc gecme meselesini de su sekilde anlatayim misal bu 2 direnc 3.35 ve 3
    48 atiyorum 1 ayda gecilecek ise bu direncler gecilip uzerinde kapadiginda 1 haftada 4.00 4
    50 araligina ulasiriz...

6. hissenin rakamsal.analizi disinda size su bilgiyi vereyim ki MRDIN CIMENTO NUN 2009 2011 YILLARI ARALIGINDA ki parlao donemini bitiren SURIYE DEKI DRAM oldugu gibi yeniden parlatacak olan da SURIYENIN DURULUSU DİRÎLİSI olacaktir....BU BOLGEYE EN YAKIN LOJISTIK ULASIM VE STRATEJIK TÜRK TESISIDIR....VE kazandigi zaman Asla Temettusunu eksik etmeyen Ülkenin nadide sirketlerinden birisidir....Ve Devletimizin özellikle bu sirkete destegi olacagini dusunuyorum ayni gecmiste yaptigi KARDEMIR e destekleri gibi....SUAN PARA BASACAK BI DEGER KONUMUNDADIR....SIG BIR HISSE OLMAKLA BIRLIKTE SURIYEDE YAPILACAK OLAN YENIDEN INŞA ILE ILGININ ARTACAGINI DA DUSUNUYORUM..

ben hedefi simdilik 4-4.50 araligi diye koyuyorum UV ICIN YANI em az 2023 ICIN inanin 5xx ler 6xx ler dahi BEDAVA FIYATLAR olacaktir...ama iste belirli kisa MESAFELERI yuzde 40 50 yapmak adina 2 yil 3 yil atlatmamiz gerekeceken bu INATCI KISA MASEFELERIN ARDINDAKI 1 YILDA ISE 2 KATINI 3 KATINI ATLAMA durumu sozkonusudur

7. Güvenli bölge kurulacak diyolar
    3.5 milyon kisi yasayacagi kentler kurulacakmis.
    Mardin cimento yakinda lojistik anlaminda en avantajli firma.
    Yakinda ucusa gecer.
    Ytd

8. herseyi en detayiyla yazdim mrdin cimento icin ve suan genel anlamda gidisatin iflas seviyede oldugu ulke butcesi ve batik bankalarina ragmen endekste olmak intihardir ama mrdin cimento gibi zirvesinden 3 kat geride olup ucuz olan ve temettu veren bi sirkette olmak ve suriyede kurulacak olan konut isyerj ve alisveris merkezlerinin en uygun lojistik ve en stratejik bolgede TEK TURK SIRKETI OLAN MRDIN CIMENTOMUZ DA BEKLEMEK BIR AYRICALIKTIR diyorum..

bu arada beni eskilerden taniyaniniz varsa hatirlatiyim MYENIGMA.... 2007 2011 arasi da bu hissede saglam bisyler kazanip baska hisselere gecmistim ve MUHTESEM GERI DONUS YAPTIM ...twitterda da PRATik_POLiSi yim tanistigimiz arkadaslar varsa dm atsin donus yaparim...

MRDIN CIMENTO DIRENC 3.35 OLUP BURA UZERINDE KAPADIGIMIZ GUN 4 + HEDEFI RAHATLIKLA KOYABILIRSINIZ AMA 5XX LER DAHI UCUZ KALIR BU SIRKET ICIN ONEMLE BELIRTEYIM...2023 E KADAR GECECEK OLAN SURECTE ULTRA FLAŞ HISSEMIZI SIRKETIMIZI BULDUK DIYEBILIRSINIZ.....

Sayfa 42/246 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •