Special Days Image
Sayfa 124/246 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 985 - 992 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Engineer Yazıyı Oku
    Mardin dönüşümünde çarpıldı evet oraya kadar tamam. Sonra mardinden oyakc dönüşümünde lot sayım aynı kaldı ama maliyetim yarıya düştü onu çözemedim.
    Yok mu cevaplayacak biri elinde hisse tutan aynı durumu yaşamış olan

Alıntı Originally Posted by Engineer Yazıyı Oku
    lot sayısının aynı kalması normal. çünkü tüm hisseler mardin çatısı altında toplandı. sonra oyakc ismini aldı. mardin hissesi olanlar direkt olarak oyakc oldu.

maliyet kısmına takılmayın. aracı kurumla alakalı. ak yatırımda maliyetim sıfır gözüküyor.

3. Oğlum sünnet oldu. Altın dışında 850 TL hediye geldi. Doları vardı yine dolar al dedi. Bırak dedim seni fabrikaya ortak edeceğim. Oğrensin istiyorum. Bizi hep altın al dolar al ev al diye yetiştirdiler. Bu sınirları gecemiyoruz. Kanalları açık olsun. Izlesin parasıni yonetsin.

P.tesi 6.77 OYAKC aldim 150 adet. Bugun itibariyle karı ortada. 1000 TL ye 260 TL. Kendi de sasırdı takip ediyor. Ne diyim, talihi hep boyle gitsin. Oyak grubu da gücünu kaybetmesin nazar degmesin.

4. Aracı kurum burayımı takip ediyor nedir maliyetim düzeldi

5.  Alıntı Originally Posted by Engineer Yazıyı Oku
    Aracı kurum burayımı takip ediyor nedir maliyetim düzeldi
    Ahaahhaha

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    Oğlum sünnet oldu. Altın dışında 850 TL hediye geldi. Doları vardı yine dolar al dedi. Bırak dedim seni fabrikaya ortak edeceğim. Oğrensin istiyorum. Bizi hep altın al dolar al ev al diye yetiştirdiler. Bu sınirları gecemiyoruz. Kanalları açık olsun. Izlesin parasıni yonetsin.

P.tesi 6.77 OYAKC aldim 150 adet. Bugun itibariyle karı ortada. 1000 TL ye 260 TL. Kendi de sasırdı takip ediyor. Ne diyim, talihi hep boyle gitsin. Oyak grubu da gücünu kaybetmesin nazar degmesin.
    Hayirli olsun sn koyay,
    Dualariniza da Amin diyelim.
    Hayirli kazanclar.

7.  Alıntı Originally Posted by Engineer Yazıyı Oku
    Dostum bende aynı soruyu birkaç kez sordum fakat insanlar tamamen kazanca yönelmiş bizi sallayan yok.

Alıntı Originally Posted by seburec1965 Yazıyı Oku
    Dostum bende aynı soruyu birkaç kez sordum fakat insanlar tamamen kazanca yönelmiş bizi sallayan yok.
    aynen öyle.

cevap verince eline sağlık diyen de yok.

insanlar kazanca yönelmiş

Sayfa 124/246 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •