Sayfa 126/246 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon
Arama sonucu : 1965 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. Arkadaşlar bu hissenin düşeceği yer neresi en son teknik analiz yapacak arkadaş varmı hektaş gibi saglam durur diye aldık çok oynak fiyatı oturmadı mı acaba ilerisi için öngörüsü hareket tipi ni yazacak arkadaşlara tşk

2.  Alıntı Originally Posted by yasin420642 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu hissenin düşeceği yer neresi en son teknik analiz yapacak arkadaş varmı hektaş gibi saglam durur diye aldık çok oynak fiyatı oturmadı mı acaba ilerisi için öngörüsü hareket tipi ni yazacak arkadaşlara tşk
    Sn. yasin420642,

Bu hissede henüz teknik çalışma için çok erken ama birleşme sonrası hızlı çıkış sonrası böyle geri çekilmeler normal. Önemli olan seneye verilecek temettü gibime geliyor...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Mümkünse teknık olarak ne durumda grafık atabılen varmı

Sessizlik..!
    "...Tecrübe; bedeli mukabilinde edinilebilen, farkındalığa endeksli pahalı bir değerdir, Ve kişiye özeldir..."

5. Kağıt tavan yapmış forma giriyorsun kimse yok. Doğrusu ben bu güne kadar böyle bir şey görmedim.

6.  Alıntı Originally Posted by mberk Yazıyı Oku
    Kağıt tavan yapmış forma giriyorsun kimse yok. Doğrusu ben bu güne kadar böyle bir şey görmedim.
    Sn. mberk,

Kağıt tavan yapsa da dip yapsa da buradaki yatırımcıların lot miktarı aynı olduğu için pek gelmiyorlar.
    İsterse 50 olsun yine yatırımcıların miktar aynı. Temettü ve bilanço sonrası uğramak lazım tabi
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7.  Alıntı Originally Posted by mberk Yazıyı Oku
    Kağıt tavan yapmış forma giriyorsun kimse yok. Doğrusu ben bu güne kadar böyle bir şey görmedim.
    Millet cezalardan sonra yorum yapmaya korkar oldu.Bana gore hala borsa istanbulun ucuz kagitlarindan.kagit 10 lira civari dengelenirse orta vade de hedefi 15 civari olur.Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir.kendi gorusumdur.al sat demem kimseye karismam...

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by tirezede Yazıyı Oku
    Millet cezalardan sonra yorum yapmaya korkar oldu.Bana gore hala borsa istanbulun ucuz kagitlarindan.kagit 10 lira civari dengelenirse orta vade de hedefi 15 civari olur.Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir.kendi gorusumdur.al sat demem kimseye karismam...

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne cezası. Biraz bilgi verebilir misiniz? Yanlış yapmayalım.

Sayfa 126/246 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •