Sayfa 194/246 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. Günaydın, hayırlı cumalar herkese. 6,90-7,20 aralığında bir süredir toplamaktaydım, bu kur seviyelerinde çok ucuz kaldığına inanıyordum, dün nihayet hareketine başladı, aslında hedef lota daha ulaşamamıştım, bir süre daha 7-8 aralığında takılsa fena olmazdı. Nuh çimento forumundan beni tanıyanlar bilir, ilk kur ataklarında dolar 3-4 liralardan 6-7 liralara fırladığında Nuh 10 liralardan 8 liralara gelmiş, herkes dolara koşarken biz Nuh toplamaya başlamıştık. 5,80 lere kadar düşmüş toplamaya devam etmiştik, gerçi orda o dönem 3 milyon lot kadar miras malları satışı olmuş bizde değerlendirmiştik. Sonrasında Nuhu 40 lı 50 li fiyatlardan satmak nasip oldu, 6 liradan dolar alan %50 kar yapamamışken (Nuhu satarken dolar 7-8 liralarda geziniyordu) biz %500 ün üzerinde kar elde etmiştik. İnşallah burdada benzer başarıya imza atarız, bize gereken sadece sabır, ihtiyaç olmayan para ile yatırım yapıp gerekirse 3-5 yıl bekleyebilmek. Herkese bol kazançlar.

2. [QUOTE=Dandanakan;5627805]
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Mavi kesikli çizgi üzerinde, Gri çizgi 7.85

7.85 üzerinde kalabilirse yeşil kesikli çizgi 8.16 üzeri 9 lu rakamları görebilir.

3. Cimentolarin cok primsiz kaldigini dusunuyorum.
    Afyon var bunu da tekrar alsam mi diye dusunuyorum.
    Ytd syg

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

4. Yabancılar için bir alana bir bedava gibi bir şey, normalde 1 dolar dip olması gerekirken 50 cente kadar geriledi hisse.

5. Dövi poZ nasıl acaba

6. Matriks ten biri atarsa gormus oluruz . 1 senedir neden endekse ragmen fiyatlanmadigini

7. cimento ton fiyatları 2020 basında 200 lira dan bugun 480 TL hazır beton 285 TL den 780 TL ye ulasmıs. dolar pozisyonu son bilancoda +29 milyon TL
    irmik menkul değerler, profesyonel kadrosu ile yıllardır reel hayatta kazandıklarını borsa da heba etmeyi gelenek haline getirmistir

8. bilgi paylasacak arkadaslara simdiden tesekkürler.

sirket web sitesinde birleşme ile ilgili birleşen sirketlerin aktif pasifleride bu tarafa gecerken gayrimenkulleri ayrıldı mı acaba,? son değerlemeler 2019 yılında yapılmıs eğer gayrimenkuller bu tarafa gectiyse ciddi bir değerleme karıda yazacaktır.
    irmik menkul değerler, profesyonel kadrosu ile yıllardır reel hayatta kazandıklarını borsa da heba etmeyi gelenek haline getirmistir

Sayfa 194/246 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •