Sayfa 198/246 İlkİlk ... 98148188196197198199200208 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. Ben 10 seneden önce, en fazla 5-6 senede verdiğimizi temettü olarak geri alırız diye düşünüyorum enflasyon bu şekil devam ederse. Hisse piyasa değerlemesi zaten yerlerde, gün gelir arsalar yeniden değerlemeye girer asıl serveti o zaman yaparız, biriktirmeye devam.

2. Hisse asalak gibi hareket yapiyor . Dolar ile tavan tavan gidenlere ayak uydurmadi . Dolar asagi geldi digerleri tavan tavana yakin alindi bu yine orali olmadi

Bu hisseye haber lazim kalici yukselis icin . Sirkette birr icraat yok 3 lira arasinda gezinip.durucaz haber olmazsa bilancoya kalirsak bana oyle geliyor

3. Hizlica 8 uzerine atarsak en azindan 8 -9 arasi oyalanabilir belli zaman haberde bilancoda gelexekse orada goruruz

4. Akıl tutulmasınıda geçti manyaklığa doğru gidiyor, iyi o zaman bedava vermeye devam edin biz toplamaya devam ederiz.

5. 1 doların altı bedava dedikçe aşağı basıp duruyorlar, yükselişe ayak uydurmadığı gibi düşüşte en önde gitmeye çalışıyor, gerçekten anlamak mümkün değil. Oyak yatırımda bu duruma seyirci, noldu kapattınızmı yoksa mardini, adanayı, aslanı, ünyeyi, boluyuda bizim haberimiz yok. Olsun bizde arsa aldık der bekleriz, bedavaya toplamaya devam ederiz, temettüsüde yanına kar kalır.

6. 50 cente toplamaya devam, vade uzun nasıl olsa, en az 3-5 yıl, bu arada eğer gelirse 1 dolar üzeri elimi öpene veririm, aşağısı kurtarmaz

7.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

20 haftada çıktığı yere, 2 haftada geri geldi.

8. Herhalde dolar sert düştü diye bu fiyatlamalar, iyide dolar 7-8 lira iken bu hisse 6-7-8 liralarda gidip gelmiyormuydu, kimi kandırıyorsunuz, aynı kafadan devam edin bizde toplamaya devam edelim.

Sayfa 198/246 İlkİlk ... 98148188196197198199200208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •