Sayfa 47/246 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 1965 madde; 369 - 376 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. Gedik ten oynayan kimse çok pis avladılar zararına malını vermek zorunda bıraktılar yada bize öyle göstermeye çalıştılar yarın kendini belli eder

2. NATO ve zirveye hazırlık...

Çarşamba Perşembe Nato toplantısı ve Almanya,Fransa,Ingiltere ile Suriye zirvesi var...destek aranacak...ölümlü olursa bizde 6.50 ile zirve yaparız.

Fransa terslik yaparsa diye bugün işlem hacmini yükseltip Akbank üzerinden Deutsche 1.100.000 mal verdi gibi geliyor bana...Hâlâ 3 milyonu duruyor

Yarında volatil bir gün olur diye düşünüyorum.Zira alnus, gedik, marbaş,ata hepsi birden piyasayı canlı tutmaya çalışıyorlar...bir de A1 capital teşrif ederse seyreyleyin...bu arada Akbank verirken Meryl abla ve İş 'in alimları dikkat cekici...yinede son sözü Iş ve Oyak söyler...

Adana lar hareketli olursa film güzelleşir...

Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    Gedik ten oynayan kimse çok pis avladılar zararına malını vermek zorunda bıraktılar yada bize öyle göstermeye çalıştılar yarın kendini belli eder

3.  Alıntı Originally Posted by Master27 Yazıyı Oku
    Çarşamba Perşembe Nato toplantısı ve Almanya,Fransa,Ingiltere ile Suriye zirvesi var...destek aranacak...ölümlü olursa bizde 6.50 ile zirve yaparız.

Fransa terslik yaparsa diye bugün işlem hacmini yükseltip Akbank üzerinden Deutsche 1.100.000 mal verdi gibi geliyor bana...Hâlâ 3 milyonu duruyor

Yarında volatil bir gün olur diye düşünüyorum.Zira alnus, gedik, marbaş,ata hepsi birden piyasayı canlı tutmaya çalışıyorlar...bir de A1 capital teşrif ederse seyreyleyin...bu arada Akbank verirken Meryl abla ve İş 'in alimları dikkat cekici...yinede son sözü Iş ve Oyak söyler...

Adana lar hareketli olursa film güzelleşir...

Adanalar hareketli fakat Bunda bir sıkıntı var gibi. Onun için yarısını çıktım. Diğer yarısı için yarın bakıcaz. Tabi bu kendi görüşümdür kimseyi etkilemek istemem. Ytd.

4. Bende 5,21 girdim bakalim, guclu duruyor, zirveden %20 duzeltmesini yapmis, tekrar yeni zirveler gelir umuduyla ..

5.  Alıntı Originally Posted by Bıdık Yazıyı Oku
    Adanalar hareketli fakat Bunda bir sıkıntı var gibi. Onun için yarısını çıktım. Diğer yarısı için yarın bakıcaz. Tabi bu kendi görüşümdür kimseyi etkilemek istemem. Ytd.
    Ak yatirimdan yabanci satisi yedi.gecti bitti

Ytd

6. Takipteyiz...takip ediliyoruz...

Bugün A1 Capital de katıldı aramıza...Gedik , Marbaş ve Alnus karşılıklı paslaşırken...Merryl abla ve Credit de görüntü vermeye devam etti...

100 ve 200 günlük hareketli ortalamaları yukarı çekmeye , hisseyi volatil tutmaya çalışıyor tahta yapıcı...

Dünkü silkelemeye karşı diri durmasına rağmen, yine de diğer çimentolara göre biraz ağırdan alıyor...toplanıyor anlaşılan...

Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Bende 5,21 girdim bakalim, guclu duruyor, zirveden %20 duzeltmesini yapmis, tekrar yeni zirveler gelir umuduyla ..

7.  Alıntı Originally Posted by Bıdık Yazıyı Oku
    Kalanları da verdim. Hissedeki yatırımcılara bol kazançlar.

8. arkadaşlar hazirandan itibaren çimentolarda düzelme var.. yerli ve yabancı çimentoya ilgi gösteriyor.. aşağıda son 6 aylık çimento gelir yüzdeleri mevcut..
    ADANA çimento : %+143
    NUH çimento : %+112
    MARDİN çimento : %+101
    ASLAN çimento : %+65
    AFYON çimento : %+56
    ÇİMSA çimento : %+54
    KONYA çimento : %+38

Sayfa 47/246 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız