Sayfa 88/246 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 697 - 704 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. Yarınki açılış fiyatı maalesef 6.39 a denk geliyor,umarım yanılırım.veyahut 27 Mayıs fiyatımı baz alınacak acaba

2. Yanıldım ,hemde daha az bir rakam ortaya çıktı maalsef .6.278 oldu fiyatı ,yani kafadan %7 eksiden açılacak

3. bence zararı telafi eder hemen çünkü büyük birleşme var ky den çok by aldı bu kagıtları.

4.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Yanıldım ,hemde daha az bir rakam ortaya çıktı maalsef .6.278 oldu fiyatı ,yani kafadan %7 eksiden açılacak

BORSA İSTANBUL A.Ş.
    EN
    İmzalı GörüntüleBildirimlerFinansal TablolarHak Kullanımları
    Gönderim Tarihi
    20.05.2020 18:25:39
    Bildirim Tipi
    DKB
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    Özsermaye Hallerine İlişkin Borsa DuyurusuA+ A-
    Özet Bilgi
    Devralma İşlemlerine İlişkin Borsa Duyurusu
    İlgili Şirketler
    [ADANA, ADBGR, ADNAC, ASLAN, BOLUC, MRDIN, UNYEC]
    İlgili Fonlar
    []
    Özsermaye Hallerine İlişkin Borsa Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Oyak Çimento'nun, Adana Çimento, Aslan Çimento, Bolu Çimento ve Ünye Çimento'yu devralmasına ilişkin pay dağıtım işlemlerinin 21.05.2020 tarihinden itibaren gerçekleştirilecek olması nedeniyle, 24.11.2015 tarih ve 2015/116 sayılı "Özsermaye Hallerinde Payların Teorik/Referans Fiyatlarının Belirlenmesi" konulu düzenlemenin 7.1. maddesine göre Oyak Çimento payları için 21.05.2020 tarihinde referans alınabilecek fiyat 6.287 TL'dir.

5. BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    OYAK ÇİMENTO FABRİKALARI A.Ş.'nin (MRDIN.E); ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. (ADANA.E, ADBGR.E, ADNAC.E), ASLAN ÇİMENTO A.Ş. (ASLAN.E), BOLU ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş (BOLUC.E) ve ÜNYE ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. (UNYEC.E) ile devralmak suretiyle birleşmesi nedeniyle MRDIN.E pay sırası 21.05.2020 tarihinde SERBEST MARJLA açılacak olup referans fiyat 6,287 olarak ilan edilmiştir (Referans fiyat, fiyat adımına yuvarlanmamıştır).

6. serbest marj geldi hayırlı olsun.bugünkü tavanların nedenide belli oldu.

Refarans fiyatından açılacak diye bir durum yok serberst marj
    Çok garip fiyatlada açılabilir

8. Herkese merhaba bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim. Bende küçük bir miktar ünye çimento vardı şubat ayından beri tutuyorum 5,43 ortalamayla 1190 tane iki gündür tavan yaptı şu anda 6,30 lira, cahillikle suçlayacaksınız ama inanın dün olanları farkettim. şimdi mardine dönüşecekse bu hisse ben ne kazanç sağlayacağım anlayamadım bir türlü, mardin yarın bu şekilde açacaksa ve diyelim %20 yaptı benim extra bir avantajım var mı? Açıkça söylemek gerekirse 10000 tl lik daha alayım mı bekleyeyim mi?

Sayfa 88/246 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •