Sayfa 62/246 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 1965 madde; 489 - 496 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. birleşmeden ne cıkar ne cıkmaz bunu yaşayıp görecegiz ama dünyanın vede türkiyenin en büyük cimento şirketinin dogacagı bir gercek eger birleşme olmamış olsaydı mardin cimento öyle bir 3 aylık acıklayacak tiki şahsi fikrimdir mardinde piriket evler tokiler deprem konutları mardin cimento bu siparişlere zor yetişirdi yine söylüyorum bu benim görüşümdür gördüklermden yola cıkarak yazdım mardin gelmiş gecmiş en iyi 3 aylıgı acıklayacaktı. sabrın sonu selamettir zahmetsiz kazanc olmaz ytd.

Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    birleşmeden ne cıkar ne cıkmaz bunu yaşayıp görecegiz ama dünyanın vede türkiyenin en büyük cimento şirketinin dogacagı bir gercek eger birleşme olmamış olsaydı mardin cimento öyle bir 3 aylık acıklayacak tiki şahsi fikrimdir mardinde piriket evler tokiler deprem konutları mardin cimento bu siparişlere zor yetişirdi yine söylüyorum bu benim görüşümdür gördüklermden yola cıkarak yazdım mardin gelmiş gecmiş en iyi 3 aylıgı acıklayacaktı. sabrın sonu selamettir zahmetsiz kazanc olmaz ytd.
    Bu birleşme süresi ne kadar zamanda gerçekleşir.

5.44 ayrılma fiyatına rağmen 5.11 den satış yiyor anlamak mümkün değil!!!

4. Son değişikliğe göre bugün alanlar ayrılma hakkından faydalanabilir mi. Bilgisi olan var mı?

Değişiklikler henüz yürürlüğe girmedi diye biliyorum. Girerse mevcut süreçtekileri etkiler mi bunu merak ediyorum.

5. Peki bu oranların değişme olasılığı varmı aslan çok düşmedi yarın 1 aslan 8 mardin derler mi

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Son değişikliğe göre bugün alanlar ayrılma hakkından faydalanabilir mi. Bilgisi olan var mı?

Değişiklikler henüz yürürlüğe girmedi diye biliyorum. Girerse mevcut süreçtekileri etkiler mi bunu merak ediyorum.
    Tabiki faydalanabilir...Neden faydalanmasınki sayın balıkadam bilmediğimiz bir durum mu oldu?

Sayfa 62/246 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •