Sayfa 65/246 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 513 - 520 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. açıkca Lehe Olan Kanunun Tatbiki Usulü ne aykırıdır herkes görüş bildirirse sonuç alınır...

Oyak yatırımdan Alper beyi aradım bu bir taslak bizi ilgilendirmez siz gen kurula katılıp ayrılma hakkını kullanabilirsiniz dedi.Neden düşüyor dedim.. yanlış yorumlayanlar panik satış yapıyor o yüzdendir dedi... Ama yine de mevzuata hakim ya da spk nezdinde irtibatı olan arkadaşların bilgi edinmesi iyi olur ve burada paylaşması...

3. Şirketin yada Oyak grubunun en kısa zamanda konuyla ilgili açıklama yapması gerekir. Başka türlü düşmeye devam edebilir.

Bende bolu yatırımci ilişkilerinde rahmi yada rami onla konuştum oda aynısını söyledi

5. 23 undemiydi genel kurul

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Oyak yatırımdan Alper beyi aradım bu bir taslak bizi ilgilendirmez siz gen kurula katılıp ayrılma hakkını kullanabilirsiniz dedi.Neden düşüyor dedim.. yanlış yorumlayanlar panik satış yapıyor o yüzdendir dedi... Ama yine de mevzuata hakim ya da spk nezdinde irtibatı olan arkadaşların bilgi edinmesi iyi olur ve burada paylaşması...
    sadece mardin değilki düşen

oyak grubuna ait tüm çimento senetleri taban boluc var bende o bile 2,86 tabanda

boluc 0,96 değişecek mardin ile

boluc maliyetim 4,27 de 2,86 geldi maalesef

birleşimde 4,44 altına inmezse boluc maliyette olmuş olacak

0,96 * 4,44 : 4,27
    burada yazdığım bilgi ve yorumlar kendi görüşümdür. kesinlikle yatırımcı tavsiyesi değildir. Y.T.D

mrdinde oyak 2,2 milyon aldı bugün bakalım şirketmi aldı
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

8. Gözünüz aydın aslan çimento aydıNlattı diğer oyağın çiment şirketleride yazı yollar bugün yarı. ,genel kurula katılan kişilere alım zamanına bakmadan birleşmeye muhalefet şerhi koyanların senetlerini çağrı fiyatıyla alacak oyak.Beklenenide yaptı,adana c ve mardinde %20 civarı marj var ve bu kar 20-25 gü içinde çağrı başladığında realize olacak,bol kazançlar.Haber aşağıdadır,bugün akşam geldi kapanış sonrası:aslan çimentonun yazısıdır.
    ''Birleşme
    işlemine ilişkin olarak Mardin Çimento Sanayii ve Ticaret A.Ş., Adana Çimento
    Sanayii Türk A.Ş., Aslan Çimento A.Ş., Bolu Çimento Sanayii A.Ş. ve Ünye
    Çimento Sanayii ve Ticaret A.Ş. tarafından yapılan 21.02.2020 tarihli
    açıklamamızda birleşme işlemine ilişkin olarak hazırlanan "Duyuru
    Metni" Sermaye Piyasası Kurulu'nun 20/02/2020 tarihli kararı ile
    onaylanmıştır. Bu Duyuru Metni Kurul karar tarihi itibariyle yürürlükteki
    mevzuat çerçevesinde Sermaye Piyasası Kurulu tarafından incelenmiş ve karara
    bağlanmıştır. Kurulca onaylanmış olan Duyuru Metni kamuoyu ile de paylaşılmış
    olup, duyuru metninde de belirtildiği üzere birleşme işlemine ilişkin genel
    kurula katılarak muhalif oy kullanan tüm pay sahipleri açısından pay alım
    tarihine bakılmaksızın ayrılma hakkı kullanımı söz konusu olabilecektir.
    Kamuoyunun bilgisine sunarız ''

Sayfa 65/246 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •