Sayfa 127/246 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. PD/DD neden çok yüksek görünüyor?

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Kaptan4177 Yazıyı Oku
    PD/DD neden çok yüksek görünüyor?

Defter değerini kaç alıyorsunuz?

Şu an oyak çimento fabrikalarının bilançosu olmadığı için siz hesapladınız sanırım.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku

Şu an oyak çimento fabrikalarının bilançosu olmadığı için siz hesapladınız sanırım.
    matrix programında ben de baktım,pd/dd değeri için 47 lerde görünüyor.bunu nasıl yorumlamalıyız acaba? zaten defter değeri belli olmayan bir şirketle ilgili böyle bir hesaplama bu hisseye meyillenen yatırımcılar için ? oluşturabilir bence... y.t.d.

4.  Alıntı Originally Posted by Kaptan4177 Yazıyı Oku
    PD/DD neden çok yüksek görünüyor?

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by docktor4462 Yazıyı Oku
    matrix programında ben de baktım,pd/dd değeri için 47 lerde görünüyor.bunu nasıl yorumlamalıyız acaba? zaten defter değeri belli olmayan bir şirketle ilgili böyle bir hesaplama bu hisseye meyillenen yatırımcılar için ? oluşturabilir bence... y.t.d.

matrix programı yerine siz halka açık verilerden hesaplarsanız daha doğru olabilir.
    Böyle programlar yanlış olabilir. Ancak bu yanlışlık hisseye meyillenen yatırımcı gelmesin diye değil basit bir payda hatasından kaynaklanıyor.
    Komplo teorisi olarak matriks bozulmamıştır.
    Arasanız 8 şirkette daha hata bulabilirsiniz ☺

5.  Alıntı Originally Posted by mberk Yazıyı Oku
    Ne cezası. Biraz bilgi verebilir misiniz? Yanlış yapmayalım.
    Forum sitelerinde ,tweeter'da bilhassa vatsapp kapalı gruplarda hisselere toplu yön vermeye calışan ve manipülatif hareketler yapanlara sıkı takip geldi.
    YTD...

6. kap a haber düşmüş.arkadaş demişti kap a haber düştükçe şahlanacak diye .düşen haberde hissenin tipe dönüşümü için başvuru yapılmış.anlaşılan hissenin diğer sahipleri de ellerinden hisseyi çıkarmaya niyetliler....y.t.d.

7. 8.68 benim için en önemli destekti. 8.70 i kıracağını düşünmüyordum. Ama yanılttı. 8.44 desteği çalıştı gibi ama zarar çok büyüdü. Uzun vadede kaybettireceğini zannetmiyorum. Şirketin daha ilk bilançosu gelmedi. Suriye meselesi çalkantılı fakan. Belirsizlikler kalktığında bu fiyatlar rüya olur. 1 sene falan beklemeyi düşünüyorum. Bakalım ne olacak. Diğer sitedeki borsa cambazlarını okudukça sanki spek hisse almışız, vurmuş geçmişler. Ben kaç senedir oyak hisselerinin uzun süre zarar ettirdiğini görmedim. En gitmeyeni ereğli bile düzeltilmiş grafikte önceki zirvesine yakın. Yapmayın Allah aşkına. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8. Bilanco tarihi belli mi?

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

Sayfa 127/246 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •