Sayfa 128/152 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon
Arama sonucu : 1210 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: SONME - Sönmez Filament

1. Bu Hissenin Bu kadar Sağlam durması cidden beni şaşırttı...

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu gün de alıcılı 4,47 geçildi hatta 4,69 test edildi ama kalıcı olur mu görücez

Evet, benim de dikkatimi çekti iyi gidiyor ...bir haber bekleniyor mu çok ayrıntılı araştıramadım, buralar kritik bu nedenle burada kalıcı olması durumunda, güzel yerlere gider gibi...kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir...

arsa taşınmaz değerlemesi var diye biliyorum.
    yazdıklarım tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir. Yatırım tavsiyesi değildir.

5. SNPAM ve SONME'nin taşınmaz durağan varlık değerlemesi En son ne zaman yapıldı acaba???

6. Bu ne şiddet bu celal... Biraz Ağır ol Şampiyon Yatırımcı yetişemiyor hızına... Sanırım güzelim hisseyi kaçırdık... Elinde olanlara hayırlısı olsun... YTD

7.  Alıntı Originally Posted by timsah1963 Yazıyı Oku
    Trade değil sabır zamanı tahtada....
     Alıntı Originally Posted by timsah1963 Yazıyı Oku
    Beklediğimiz gibi 4.43 e kadar ivmeli bir hamle gerçekleştirdi dün itibariyle. Bugün hafif çaplı bir düzeltme süreci işliyor. 4 bölgesinde düzeltme bitmek üzere, yeni bir atak ve bu sefer 4.4 üzerini geçebilecek bir ivme mümkün görünüyor. Bu hamlelerin esasında büyük ihtimalle yakın zamanda açıklanma ihtimali olan gayrimenkul yeniden değerleme raporu olsa gerek. Şirketin fi tarihinden kalma değerli arazi ve yatırım gayri menkulleri o dönemden bu yana bilançoda bir tl gösteriliyorsa şimdi en az on katı bir değer çıkacak büyük ihtimalle karşımıza. Bu açıklama geldiğinde bu hisseyi alma toplama şansı da olmayacaktır. sabrın sonu selamet, önümüzdeki günle tavanlı hamlelere gebe olabilir. Yakın vadede daha önce gördüğü 6.30 bölgesini test etme ihtimali gündemde artık.
    demiştik oluyor... 5.26 lar bugün

8.  Alıntı Originally Posted by timsah1963 Yazıyı Oku
    demiştik oluyor... 5.26 lar bugün
    Tahtada teknik yorgunluk ve şişkinlik oluştu. Fiyatı hızlı yukarı taşıyan ekip gelenlere hisseyi buralardan devretmeye çalışacaktır. 5.40 civarı fiyatlardan şelale düşüşü oluşmadan kaçmak faydanıza olur.

Sayfa 128/152 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •