Sayfa 129/152 İlkİlk ... 2979119127128129130131139 ... SonSon
Arama sonucu : 1210 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: SONME - Sönmez Filament

1. Timsah bey beklentiler bittimiki

2.  Alıntı Originally Posted by Oksijen Yazıyı Oku
    Timsah bey beklentiler bittimiki
    Beklentiden ziyade bu havayı kullanan bir grup var tahtada. Onlar şişirdi fiyatı bu kadar hızlı. Şimdi topladıklarını devretmek istiyorlar. O nedenle tahtada ezilmemek gerek bu şişkinlikteyken. Beklenti gündemi devam eder fakat bu fiyatlarda birileri vurgun yapmak istiyor bu aşamada hisseyi devredip sert satışa dönme ihtimalleri yüksek. O nedenle bu gruba koz vermemek adına kenarda beklemek mantıklı şu andaki durum itibariyle. Yoksa üzerler özellikle bu fiyattan girenleri dikkatli olun.

3. Hissede kimse kalmamış galiba...

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bilanço bu gün açıklanacak mı???

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bilanço geldi kar katlamış 9 milyon maşallah artı degerleme 182 milyon gibi bi miktar arsalar baya kiymetli daha sonmez cimento varki yaklasik degeri 50 milyon dolar sonme %15 hissesi adana yumurtalık serbes bölge limanı var kendine ait yanı uyuyan dev ha hisse artar azalır bilemem ama 15 gormuslugude var düşük degerde ama ben degerlemein dogru olduguna da inanmiyorum 180 milyon ne ki Bursanin en zengin ve koklu ailesi ytd

6.  Alıntı Originally Posted by eğitimci Yazıyı Oku
    Bilanço geldi kar katlamış 9 milyon maşallah artı degerleme 182 milyon gibi bi miktar arsalar baya kiymetli daha sonmez cimento varki yaklasik degeri 50 milyon dolar sonme %15 hissesi adana yumurtalık serbes bölge limanı var kendine ait yanı uyuyan dev ha hisse artar azalır bilemem ama 15 gormuslugude var düşük degerde ama ben degerlemein dogru olduguna da inanmiyorum 180 milyon ne ki Bursanin en zengin ve koklu ailesi ytd
    Aynen hocam ucundan az biraz degerleme yapmis oda zoraki oldu ozsermaye dip yapinca mecbur kaldi

7. 2005 yılında miras kavgasında sönmezin mal varlığı 2 milyar dolar olarak geciyor ve şuan ki sonmez cimento(yaklaşık değeri 300 milyon dolar) yok ve başka mallarda eklensin ama gene de 2 milyar desek ve bunların ana alanı tekstil yani sonmez snpam bunlara 200 milyon dolar dusmez mi ama degerleme dusuk gerçekten ha 190 milyona yakın artmış mükemmel ama yetersiz bu arsaların bi de inşaat g8bi degerlendirildig8niz düşünün neyse uzattım yakında sermaya artışı bekliyorum boş yere değerleme yapmadılar ha muhtemelen yüksek bedelsiz olabilir zira bedelli işlerine gelmez zaten hisse %95 ellerinde hayirl8 bayramlar herkese yrd.

8.  Alıntı Originally Posted by timsah1963 Yazıyı Oku
    Beklentiden ziyade bu havayı kullanan bir grup var tahtada. Onlar şişirdi fiyatı bu kadar hızlı. Şimdi topladıklarını devretmek istiyorlar. O nedenle tahtada ezilmemek gerek bu şişkinlikteyken. Beklenti gündemi devam eder fakat bu fiyatlarda birileri vurgun yapmak istiyor bu aşamada hisseyi devredip sert satışa dönme ihtimalleri yüksek. O nedenle bu gruba koz vermemek adına kenarda beklemek mantıklı şu andaki durum itibariyle. Yoksa üzerler özellikle bu fiyattan girenleri dikkatli olun.
    Belli olmaz, bir daha yukarı çekip tekrar aşağı salmaları daha makul olabilir. Sonuçta bilançoyu yüzeysel okuyup dalan çok olur. Çoğu kalem, TFSR uyumluluktan kaynaklı. Hasılatta sürpriz gelişme yok, zaten beklenemez de.

Ancak ben hala SNPAM'ın SONME'den iyi olduğunu düşünüyorum. Görünen o ki, bu dönem SONME ASF den kaynaklı gelirde artış var. Malum, SNPAM, Sonmez ASF'nin yüzde 40 kadarına sahip.

Hisse bana hala güven vermiyor. Sonmez Çimento'nun gelirleri konsolide oluncaya kadar süründürmeye müsait. 1 sene sonra mı konsolide olur, 5 sene sonra mı.

Kendi fikirlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 129/152 İlkİlk ... 2979119127128129130131139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •