Special Days Image
Sayfa 146/152 İlkİlk ... 4696136144145146147148 ... SonSon
Arama sonucu : 1210 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: SONME - Sönmez Filament

Alıntı Originally Posted by zenixs35 Yazıyı Oku
    Snpam Bürüt Takası Cuma Günü Bitti. Sönme'nin de Bu gün bitiyor diye biliyorum.
    Corona virüsü sonrası Tekstil talebinin Türkiye 'den sağlanacağı haberleri yapılmaya başlandı ve Dün bir arkadaş investing'de Sönmez Çimento nun Katarlilara Satıldığını Yazmış. Haberin Doğruluğunu Teyit Edebilecek ve Yorumlayabilecek Bir Arkadaş varmı???
    (YTD)

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bende haber bekliyorum buradan da yazabilirsiniz ? Fakat şöyle bir tezim var. Haber eğer doğru ise Biz bunu öğrenene kadar hisse uçar gider olanlar olmuş olur . Yanlış ise geçen mesala anlaşma sağlanamamıştı. O zaman aşağı salar. Fakat şu ana kadar salma işini de yapmıyorlar. ortada devam ediyor. SPEK kararı hisseye yansır yakında buna göre nasıl haber geleceğini tahmin edebiliriz. ÇİFT hane ilk göstergesi olur bence YTD

2.  Alıntı Originally Posted by broker_77 Yazıyı Oku
    Bende haber bekliyorum buradan da yazabilirsiniz ? Fakat şöyle bir tezim var. Haber eğer doğru ise Biz bunu öğrenene kadar hisse uçar gider olanlar olmuş olur . Yanlış ise geçen mesala anlaşma sağlanamamıştı. O zaman aşağı salar. Fakat şu ana kadar salma işini de yapmıyorlar. ortada devam ediyor. SPEK kararı hisseye yansır yakında buna göre nasıl haber geleceğini tahmin edebiliriz. ÇİFT hane ilk göstergesi olur bence YTD
    Teşekkürler broker_77

Teşekkürler broker_77

fakat bugün gününde değil gibi Brüt takas 'tan da çıktı ama hareket yok

4. Genellikle Snpam ve Sönme için hareket saati için 16:00 totemi kullanılır ama bakalım...
     Alıntı Originally Posted by broker_77 Yazıyı Oku
    fakat bugün gününde değil gibi Brüt takas 'tan da çıktı ama hareket yok

Genellikle Snpam ve Sönme için hareket saati için 16:00 totemi kullanılır ama bakalım...

Sanırım 16:00 Totemi tutmadı bugün gözü yüksekte değil daha salacak gibi gözüküyor. ama SONME 'den pamuk ile arasını kapamasını beklerdim bugün olmayacak gibi hayırlısı sağdan soldan haber bakalım bari birşey yazan var mı ? SATIŞ 'la ilgili birşeyler var mı diye ?

06 Şubat 2018 haberi çıkıyor sadece , Demekki Katarlı 'lar değil başka haber bulamadım. Böyle bir haberde %9 prim yapmış bu şekilde birşey olması gerekiyor

Sönmez Filament Sönmez Çimento Yapı ve Madencilik'teki yüzde 15 iştirak payının tamamının satışı konusunda Fas merkezli CIMAF şirketiyle ön görüşmelere başladı.

Açıklama Sönmez Filament tarafından KAP'a yapıldı.

Sönmez Filament hisseleri saat 17.28'de yüzde 9.31 primli hareket ediyor.

2 gündür iyi salıyorlar SÖNMEZ 'leri bir yerde bir tepki verecek ama ne zaman ben yakın olduğunu düşünüyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun bakalım . Bir kıvılcım daha bekliyor.

Sönmez 'in çılgın Çocuğu SONME bakalım tepkiyi kaçlardan verecek. Ben yakın zamanda SNPAM 'uğu geçeceğini düşünüyorum. hareket için az kaldığını ve 8,20 'lik kaldığı yerlerden devam edeceği düşüncesindeyim. yakın zamanda YTD

Sayfa 146/152 İlkİlk ... 4696136144145146147148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •