Sayfa 148/152 İlkİlk ... 4898138146147148149150 ... SonSon
Arama sonucu : 1210 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: SONME - Sönmez Filament

Hisseyi parçaladılar resmen herkes için hayırlısı olsun

2. Bu güne kadar hiç günlükçü diye tabir edilen vur kaç ci bir yatırımcı olmadım. Dün aldıklarımı bu gün kâr'da olmama rağmen satıp çıkmadım. Orta vade de Snpam ve Sönme 'nin yerinin inşallah çok daha iyi yerler olduğunu düşünüyorum. Tabi öncelikle Türkiye 'nin Ortadoğu ve Suriye üzerinde ki sürecin Şehit vermeden masada biran önce çözülmesi için dua ediyorum. Herkese Hayırlı Cumalar Arkadaşlar. Herkese Bol Kazançlar. (YTD)
     Alıntı Originally Posted by broker_77 Yazıyı Oku
    Hisseyi parçaladılar resmen herkes için hayırlısı olsun
    VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Merhaba Arkadaşlar Herkese Hayırlı Haftalar...
    Dünkü Bist Düşüşünde Snpam ve Sönme'nin tutunusu gayet olumluydu.
    Hissede panik havası olup satış olmaz ise bilançoya kadar hızlı düşüşünü aynı hızda geri toplamasını bekliyorum.
    Moskova'da dünya basınına konuşan Çinli büyükelçi Zahang Hanhui, bilim adamlarının corona virüsü aşısını bulduğunu son testlerin ardından piyasaya sürüleceğini ifade etti. Büyükelçi Hanhui, Şubat ayının sonuna kadar Çin'de bütün şehirlerde hayatın normale döneceğini iddia etti...
    Dünya piyasasının olumlu haberleri de hisseleri olumlu yönde etkileyecektir düşüncesindeyim.
    (YTD)

4. Hatek Rekor kâr bilanço açıkladı ve fiyatlıyor... Darısı Snpam ve Sönme 'nin başına diyelim.
    (YTD)

Bugün mü hareket neydi öyle hisseyi yerden yere vurdular
     Alıntı Originally Posted by zenixs35 Yazıyı Oku
    Hatek Rekor kâr bilanço açıkladı ve fiyatlıyor... Darısı Snpam ve Sönme 'nin başına diyelim.
    (YTD)

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bence artık SONMEZ 'lerin hareket zamanı geldi. Alım için rakamların iyi olduğunu düşünüyorum. YTD

ne oldu savaşmı çıktı

8. şu yukarı yükselişte %10 barajını serbest bıraksalardı iyi olurdu. hiç olmazsa zararı azaltırdık. borsa bu kadar düşerken akılları nerdeydı acaba . dünyanın insanı baya büyüyk zarar ettiler.

Sayfa 148/152 İlkİlk ... 4898138146147148149150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •