Sayfa 3/152 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1210 madde; 17 - 24 arası.

Konu: SONME - Sönmez Filament

1. Kaç yıl oldu yav.....bekleye bekleye hele şükür.....

2. nasıl kağıt anlamadım. resmen asansör. hemde alışveriş merkezlerinde olanlardan...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,126

Smile

Alıntı Originally Posted by tosunpaşa Yazıyı Oku
    nasıl kağıt anlamadım. resmen asansör. hemde alışveriş merkezlerinde olanlardan...
    Ben bildim bileli hep asansör,2000'den 0.32,oradan 16.000,in 3000,tekrar 18.000,in gözaltına fiat 1 tl,piyasa yapıcısıylan anlaş göz altından çık 4'e dayan...ama her ikisinide çok seviyorum iyi kazandırdığı için.

4. Piyasadan 800 bin lot toplanmış.Teknik anlamda 3.80 üzeri kapanışlarda 4.36-4.43 ilk hedef ikincisi 4.78

5. Bu hissede kimse yok galiba...

6. Adam bir ara 3,78 e 450 000 lot alış yazdı. para bende mi demek istedi acaba . sonra sildi.

7. Sönmez grubunun speğimi desem manüplatörümü desem ne desem adam sabahtan beri fantezi işlemler yapıyor,sabahtan beri aksiyon,gözyaşı herşeyi yaşatıyor adamın ne yapmaya çalıştığını tam kestiremiyorsun bazen,tam bir fantezi düşkünü tam türbülans kağıtları koltuğa iyi yapışmak lazım yoksa anında fırlatıyor spek,manüp efendi herkese bol kazanç

8. Tüm bu güzel beklentili sönmez grubu kağıtlarda şimdilik yinede dikkatli olmakta fayda var,senetlerle ilgili önümüzdeki günlerde brüt takas kararı olur veya olmaz ama yinede dikkatli olmakta fayda var çünkü SPK artık 1-2 hafta önceki işlemlerle ilgili olarak bile artık karar verebiliyor,benim tek tereddütüm bu SÖNMEZ GURUBUNDAKİ SPEKÜLATÖR VEYA MANÜPLATÖR (ne derseniz diyin) HAREKETLERİNDE tam fantezi hareketleri yukarı aşağı sert hareketleri yapıyor olması beni biraz tereddüte düşürdü,yoksa senetle ilgili olumsuz hiçbir beklentim yok... bol kazançlar...

Sayfa 3/152 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •