Sayfa 5/152 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1210 madde; 33 - 40 arası.

Konu: SONME - Sönmez Filament

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
    Fiili Dolaşımdaki Pay Oranı,yani halka açıklık 5,72% olursa hissenin asansör olmasıda gayet normal çok sığ olduğu için...az ufak serveti olan hisseyi istediği gibi parmaklarında oynatır...dün kapanış 3.86 peşinden 3.50,oradan hoop 3.90,peşinden kapanış 3.47...3.50 alıp 3.80 üstü postalayan ufaktan bir kazanç sağladı yine bugün !!!...birinci postada yine tutturduk,ikinci postada 3.47'ye takıldık...snpamda hava iyi değil bu aralar,onu yalancı uyku moduna soktular,üstelik bu 4.19 yaparken o 2.20 üstüne hiç atamadı,buda ilginç durum !!!...neyseyarın ola hayır ola...bu hisselerin oynak zamanları çarşamba,perşembe !!!.ytd.

bu kagıt nasıl brut takasa alınmıyor asansör gibi bi anda eksiden hızla epey + olabiliyor sonra tekrar eksiye geciyor ilginç

Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Aynen dediğiniz gibi oldu sayın sensor. A1, 180bin adet satış yaptı. Bendeki verilere göre hala elinde bir miktar var.
    A1 elinde kalan diğer 77500 adet lotu da satmış. Sıfırladı görünüyor.

Gedik'te 70bin kadar kalmış görünüyor takas verilerinde.

Hisse asansörcülerden kurtuluyor diyeceğim ama bence bu iki kurum dışında da gizli, farklı kurumlardan işlem yapıyorlardır.

4. * 23 şubat 2017 Sönmez Filament Derinlik Bilgileri *

5. Sönmez Çimento Yapı ve Madencilik San. Tic. A.Ş
    Adana Yumurtalık Serbest Bölge Şubesi
    Adana Yumurtalık Serbest Bölgesi Sarımazı SB Mah.
    2. Bulvar 5. Cadde No:5/01 Ceyhan / Adana / Türkiye
    Şube Mersis No: 0600021204100039
    Telefon: +90 322 634 21 70
    FAX: +90 322 999 33 22
    E-mail: [email protected]

Arkadaşlar durup dururken SÖNMEZ ÇİMENTO konusunu niye açtınız diyebilirsiniz.Benim sizden ricam elinde SÖNMEZ PAMUKLU VE SÖNMEZ FİLAMENT olan veya olmayanda olabilir tüm arkadaşlardan Sönmez çimentonun şirket mailine
    ( E-mail: [email protected] ) BİR ŞİRKET ORTAĞI OLARAK şirketin 2016 YILINDAKİ SATIŞLARI VE NET KARINI
    SORMALARI vede 2017 başlarında bitirilmesi planlanan liman projesinin son durumunu sormalarıdır.Ben aşağıdaki yazıyı ; belirttiğim maile gönderdim sonucunu bekleyeceğim gelmezse sönmez holdinge olmazsa biste ve spk ya şikayet şeklinde yollayacağım,bilgi alamıyoruz diye,ama inşallah bunlara gerek olmadan Sönmez pamuklu ve sönmez filamentin ortağı olduğu SÖNMEZ ÇİMENTO şirketinden kendisi hakkında bilgi umarım yakın zamanda alırız sonucu bekleyeceğiz,bol kazançlar...
    ''İyi günler ben Sönmez Çimento şirketinin ortaklarından Sönmez pamuklunun (veya Sönmez Filament) ortağıyım.Sönmez Çimento şirketi ile ilgili olarak sizden ricam şirketin mali tablosunun tarafıma maille yollamanız;veya 2016 mali tablolarına bakabileceğimiz bir site adresini vermeniz; eğer bu mümkün olmazsa hiç olmazsa 2016 satışları ve net karını öğrenmek istiyorum.Ayrıca Sönmez Çimento şirketinin liman yatırımın son durumunu öğrenebilirmiyim?Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder işlerinizde başarılar dilerim.''

6. Bu güzel haber için borsa başkanına teşekkür hiç olmazsa kendimizi ona göre ayarlarız.
    Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ Borsa İstanbul'da var olan kör havuzun Nisan ayı başında kalkacağını söyledi.
    * SÖNMEZ FİLAMENT 24 ŞUBAT 2017 DERİNLİK VERİLERİ *

7. Ulan yaptın yapacağını yine sanırım %5 er 5 er düşüyor maşallah pis kağıt seni

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
    Ulen senin peşini bırakacak değilim,düştüğün yere kadar toplamaya devam her ikinizinde...daha öncede yazmıştım,nasıl olsa maliyet 0.50 yapılan tradelerlen !!!...ytd.

Sayfa 5/152 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •