Sayfa 9/152 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1210 madde; 65 - 72 arası.

Konu: SONME - Sönmez Filament

1. Hisse satışına ilişkin haber var milleeeet

Şirketimiz Yönetim Kurulunun 28.03.2017 tarihli toplantısında; iştiraki bulunan Sönmez Pamuklu A.Ş. paylarının bir kısmının satılmasına karar verilmiştir. Bu açıklama Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-15.1 Sayılı Özel Durumlar Tebliği 11 . Maddesi 4. Fıkrası kapsamında yapılmıştır.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/595637

Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Şirketimiz Yönetim Kurulunun 28.03.2017 tarihli toplantısında; iştiraki bulunan Sönmez Pamuklu A.Ş. paylarının bir kısmının satılmasına karar verilmiştir. Bu açıklama Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-15.1 Sayılı Özel Durumlar Tebliği 11 . Maddesi 4. Fıkrası kapsamında yapılmıştır.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/595637
    Ağustos ayında 1,353 fiyatından SNPAM hisselerini ortaklardan birine satmışlardı. Şimdi bakalım kaç liradan kime satacaklar.

Benim düşüncem yine ortaklara satacakları yönünde.

Neden satış yapılır? Çünkü nakite ihtiyaçları vardır. Ama yanılmıyorsam Sönmez Çimento borçlarını ödemiş olmaları lazım. O zaman nakiti nerede kullanacaklar? Ümit ediyorum güzel bir yatırım planlıyorlardır.

Ağustos ayındaki ilanın ertesi günü satış gerçekleşmişti. Son 3 günün ortalamasının %10 fazlasına satış gerçekleşmişti.

Eğer ortaklara bu fiyattan satarlarsa, o zaman SNPAM hisselerinin değerinin aslında çok daha yüksek olacağı çıkarımını yapmak çok yanlış olmaz. Ama satış başkasına yapılırsa o zaman hisse gerçek değerine yakın fiyatlardadır sonucu daha doğru bir çıkarım olabilir.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Bi tavan hayalim vardı, kısa sürede bitirdiniz bea

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by kayhankaya Yazıyı Oku
    Bi tavan hayalim vardı, kısa sürede bitirdiniz bea
    Bununların tavanını sadece guruptan çıktığında gördük !!!...sonraları gitgel yaptı,bu 2.50-3 arası,diğeride 2-2.50...sonra ayaklarını yükselttiler...bunda 3-3.30 arası-diğerinde-2.70-3.10 arsında bir yere oturttular...4 üstüne diğerinde 3.40 üstüne attıkları zaman o rakamlar gerçekçi değildir...bu satış hisseleri çok fazla etkilemez...zaten piyasa yapıcılığı kapsamında satıyorlardı...esasında işime gelir dahada aşağıdan almak için...bu 3 seviyesi eski yeri,diğerinin 2.70...neyse yarın herşey belli olur.ytd.

7. Düşme ihtimali var mı diyorsun yani

8. Amann refaba..... Elleşmen tavandan vazgeçtik yav

Sayfa 9/152 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •