Sayfa 131/152 İlkİlk ... 3181121129130131132133141 ... SonSon
Arama sonucu : 1210 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: SONME - Sönmez Filament

1. Bu hisseyi almak icin keriz olmak lazim spegi kimse tabandan acip acip kerizler alisa geldin mi yine tabana kitliyor 5 dakkada bir ayni sey derinlikten izliyorum mali dagitiyor kucuklere bundan adam olmaz baktim daha 2 gun one 7 ymis daha asagilara gider bu kadar almaya istekli saf kucuk yatirimci varken .

alenen tabandan mal satıyor marbas a1 invest kirli adamlar bunlar yazık ülkenin borsanın düştüğü duruma bak
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. Aynen oyle gelene gecene mali dagitiyorlar 5_10 lot koyup alici varmis gibi yaoiyor tabana yazana hemen veriyor dun tabandan alanlar 1 tl zarar etmis bugun tabandan alanlar yarin zarar edecek tabandan caktigi mali napacak 6 ya yeniden goturcek hali yokya daha asagilara basicak ki ondan tabandan mal dagitiyor uzak durulmali boyle soyguncu spek hisselerden 2 gunde milletin %40 parasi ni yemis daha da yiyecek tabandan mal dagittigina gore.

4. Derinlikten izliyorum birkac kademeye yazdigi kendi lotlarina alis yapiyor altlar ve taban dolsun dolsun diye bakiyor cok degil gun sonu yine taban da olur

5. Kendi kademelerine alis yapip dusmucek izlenimi veriyor dunde aynini yapti hele bir alt kademeler ve taban dolsun yine taban da gorecegiz hisse zaten brutte alan satamiyor nasilsa aklinca boyle bir yol izliyor kapanis yine tabana olacaktir

6.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    Kendi kademelerine alis yapip dusmucek izlenimi veriyor dunde aynini yapti hele bir alt kademeler ve taban dolsun yine taban da gorecegiz hisse zaten brutte alan satamiyor nasilsa aklinca boyle bir yol izliyor kapanis yine tabana olacaktir
    bence hayal kuruyosun

7. Borsada 30 yilimi doldurdum gorursun bos yapma baska internet sitelerinde nasil pazarladigini goruyoruz ozellikle bas harfi İ olan yerde .

8.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    Borsada 30 yilimi doldurdum gorursun bos yapma baska internet sitelerinde nasil pazarladigini goruyoruz ozellikle bas harfi İ olan yerde .
    bos yapan sensın zaten 30 yılı bos gecirmişşsin belli

Sayfa 131/152 İlkİlk ... 3181121129130131132133141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •