Sayfa 130/152 İlkİlk ... 3080120128129130131132140 ... SonSon
Arama sonucu : 1210 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: SONME - Sönmez Filament

1. Şunu da belirteyim, şirketin kira geliri, enflasyona rağmen sabit kalmıştır. Bu negatif ancak aşağıdaki ifadeye dayanarak, arsalara farklı yatırım planı olabileceğini düşünüyorum

"10 Haziran 2019 tarihi itibariyle kiralamak amacıyla kendi kullanımındaki gayrimenkulleri boşaltarak bu gayrimenkullerinde tamamını yatırım amaçlı gayrimenkul olarak sınıflandırmıştır"

Yatırım tavsiyesi ise değildir.

takası iyi diyolar...teknik olarak da güzel görünüyor....
    bistte hiçbir hisseye güvenemiyorum ama ?!

kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir...

3. 20.09.2019 tarihine kadar bürüt takas uygulanacak. ALKIŞLANACAK MAHARETLİ TRADER yolun açık olsun.

4. ***SONME*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

***SONME*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu )

İlgili Şirketler [SONME]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5 inci ve 6 ncı maddelerindeki hükümler çerçevesinde, Tedbir Yönetim Sistemi kapsamında Sönmez Filament Sentetik İplik ve Elyaf Sanayi A.Ş. (SONME.E) payının piyasasında gerçekleşen işlemler nedeniyle SONME.E payında 21/08/2019 tarihinden itibaren 1 ay süreyle Açığa Satış ve Kredili İşlemler Yasağı ile Brüt Takas önleyici tedbirleri uygulanacaktır.
    Tedbirin uygulanacağı son tarih 20/09/2019'dur.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/783314

5. Bu hisseyi Taban fiyatta Hala kim topluyor Acaba Çok merak ettim???

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Anlamadığın ise karışma

7. Bildiğin birşey varsa paylaş kardeşim bizde öğrenelim... Burası Bilgi paylaşma platformu... Atışma yada karalama platformu değil???
     Alıntı Originally Posted by zalim Yazıyı Oku
    Anlamadığın ise karışma

8. Kağıt 1 Ay süre ile Brüt Takas da olacak... Yorum olmadığına göre Zaten hissede kimse kalmamış... Bu saatten.Sonra hisseyi almak isteyecek ky inşallah hisse elinizde yıllarca kalmaz... YTD...
    Bu kağıda grafik pek işlemez... borsa yükselmiş düşmüş çok etkisi olmaz... Bu gün Taban oldu.Yarında Taban olursa burası ağlama duvarına döner. Hisseyi Alacak yada almak isteyenler dikkat etsin

Sayfa 130/152 İlkİlk ... 3080120128129130131132140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •