Sayfa 137/152 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon
Arama sonucu : 1210 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: SONME - Sönmez Filament

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Önce şu SPK yasağı kalksın bakalım,adamlara yasak getiriyorlar,onlara ver cezayı,diğer hissedarların suçu ne,esasında bu ülkede gerçekçi adalet olsaydı,SPK gibi kurumlar patrona çalıştığı için lav edilmelidir,benim bildiğim yatırımcıyı terş köşe yapan sektörler cezalandırılmalıdır,borsaya köte olurken şart getirilmelidir,yatırımcıyı batıran sektöre el konulması lazım,zararı şirketten karşılanmalı,bakın o zaman borsada soygun oluyormu.
    spk konusunda size katılıyorum amaçları küçük yatırımcıyı borsadan uzaklaştırmak.ş......n tek işi bu hangi kararları kücük yatırımcıyı korumuş.eskiden 15 gün brüte giriyordu şimdi en az 1 ay adam biliyor brüte ne zaman gireceğini veriyor malı brüte girince malı tekrar alıyor.Brüt nedir ya

2. Kimse yok mu bunda 1 aydir dogru durust yorum yapilmamis 4.90 ustu kapanista 5.40 a hizli cikis olabilir

3. iyi duruyor.endekse bakmıyor.bosluk dolar mı acaba.

4. Anladigim bu senede ilgi yok olmip gibi bilancosu cok zararli sirket dun tavan oldu keza bugun %15 yukseldi son 1 ayda 3.25 den 4.60 gelmis sonme ise bilanco cok karli sirket yatirinlari iyi bu kagidin 8-9 tl araligin da olmasi gerekir teknik olarak once 4.90 a deymeli 4.90 ustu kapanis 5.40 ardin dan 6 tl ye kadar cikis olabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,128
     Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Anladigim bu senede ilgi yok olmip gibi bilancosu cok zararli sirket dun tavan oldu keza bugun %15 yukseldi son 1 ayda 3.25 den 4.60 gelmis sonme ise bilanco cok karli sirket yatirinlari iyi bu kagidin 8-9 tl araligin da olmasi gerekir teknik olarak once 4.90 a deymeli 4.90 ustu kapanis 5.40 ardin dan 6 tl ye kadar cikis olabilir.
    İzmir çeliğe ne dersin,külliyen zararda 1.50 olan hisse 2.50 yaptı,İskenderun kar rekoru yapıyor 0 bataklara oynuyor,bugün vergi düşüşü yüzünden çok hafif yükseldi...Genellikle operasyon yiyen hisselerinde yasak kalksa bile,baş rol oyuncular cezalandırıldığı için SPK ky' cıyıda cezalandırmış oluyor,sanırım bilançoya kadar oyalarlar,belkide bir uçurucu haber pompalanır,zaten elinde malzemeside var bu yönde.

6. Baktim 4.70 ustun de bile kalamiyor satip ciktim ben kardes bu hissede birtur uckagit ve yamuk var hacimli dusus yapiyor adese ye baktim 2.20 den brut e girmis 1.50 e ye dusmus bruttey ken yine yukselip dun de brut bitince 2.42 seviyesine yukselmis yani brut e girdigi seviye nin ustune cikmis .adese surekli zarar eden sirket bu ise kar ediyor ama brutteyken de dusmus brut ten cikti yine dusuyor brut ten cikinca 5.40 dener diye dusunmustum is yok bunda .zararsiz ciktik ama bir daha da boyle bir hisse almam vakit kaybi oldu hele dun endeks %2 yukselirken bunun dusmesi tam rezalet ti zaten

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,128
     Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Baktim 4.70 ustun de bile kalamiyor satip ciktim ben kardes bu hissede birtur uckagit ve yamuk var hacimli dusus yapiyor adese ye baktim 2.20 den brut e girmis 1.50 e ye dusmus bruttey ken yine yukselip dun de brut bitince 2.42 seviyesine yukselmis yani brut e girdigi seviye nin ustune cikmis .adese surekli zarar eden sirket bu ise kar ediyor ama brutteyken de dusmus brut ten cikti yine dusuyor brut ten cikinca 5.40 dener diye dusunmustum is yok bunda .zararsiz ciktik ama bir daha da boyle bir hisse almam vakit kaybi oldu hele dun endeks %2 yukselirken bunun dusmesi tam rezalet ti zaten
    Bence hep çıkmasan iyi olacaktı...bir kademe belirleyip stop koysan iyi olacaktı,bürüt takas sonrası çoğu hisseler düşse bile ani fırlama yapabiliyorlar...Bunlar borsanın yükselişine,düşüşüne pek ayak uydurmaz,yani bağımsız hareket ederler !!!...ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Baktim 4.70 ustun de bile kalamiyor satip ciktim ben kardes bu hissede birtur uckagit ve yamuk var hacimli dusus yapiyor adese ye baktim 2.20 den brut e girmis 1.50 e ye dusmus bruttey ken yine yukselip dun de brut bitince 2.42 seviyesine yukselmis yani brut e girdigi seviye nin ustune cikmis .adese surekli zarar eden sirket bu ise kar ediyor ama brutteyken de dusmus brut ten cikti yine dusuyor brut ten cikinca 5.40 dener diye dusunmustum is yok bunda .zararsiz ciktik ama bir daha da boyle bir hisse almam vakit kaybi oldu hele dun endeks %2 yukselirken bunun dusmesi tam rezalet ti zaten
    Bende aynisi dusundum 5;ustunenatar az bir ekmek yeriz dedik oda olmadi.bende burutun bitdigi gun verdim.as bise karlanciktik.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 137/152 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •