Sayfa 141/152 İlkİlk ... 4191131139140141142143151 ... SonSon
Arama sonucu : 1210 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: SONME - Sönmez Filament

Hisseyi öldürdüler giren bin pişman oluyor. 4 'ün altına da sarktı hiçbir beklenti yok 7 'lerden buralara kadar düştü. uzak durmak gerekiyor çok pis can yakıyor. spek kendi çalıp oynayacak başkasının kazanmasına izin vermiyor. Ya buraya yatırım yapıp unutacaksınız parayı ya da hiç girmeyeceksiniz.

2. Hasan meşe denen şahıs var A1 capitalden işlem yapıyor hisse brüt takasdan çıktıktan sonra 4.60 lar dan bu yana 100 150 bin lot topluyor daha sonra aşağı zararına veriyor, ekibin cezalı şahısları var ve ellerinde yüklü işlem yapamadiklari lotlari bulunmakta yani kilitli, (tahta her an uçmaya müsait dolaşan hisse bir hayli az) ondan dolayı çıkmasını engelliyor cezalarının bitmesine yakın kendileri alıp götürecekler lotlarinizi korkup satmayın biriktirin şirketin karlılığı bir hayli artacak çimentodan dolayı orada yatırımlar bitti ve kar akmaya başlayacak Suriye meselesi var en yakın çimento fabrikalarindan bir tanesi de Sönmez çimento ve taşıma kolaylığı mevcud limanı var anlayacağınız korkmadan bekleyin bu namussuzlara malınızı kaptırmayın, herkes kendi riskini alsın bu bilgilendirmedir.

3.  Alıntı Originally Posted by comep Yazıyı Oku
    Hasan meşe denen şahıs var A1 capitalden işlem yapıyor hisse brüt takasdan çıktıktan sonra 4.60 lar dan bu yana 100 150 bin lot topluyor daha sonra aşağı zararına veriyor, ekibin cezalı şahısları var ve ellerinde yüklü işlem yapamadiklari lotlari bulunmakta yani kilitli, (tahta her an uçmaya müsait dolaşan hisse bir hayli az) ondan dolayı çıkmasını engelliyor cezalarının bitmesine yakın kendileri alıp götürecekler lotlarinizi korkup satmayın biriktirin şirketin karlılığı bir hayli artacak çimentodan dolayı orada yatırımlar bitti ve kar akmaya başlayacak Suriye meselesi var en yakın çimento fabrikalarindan bir tanesi de Sönmez çimento ve taşıma kolaylığı mevcud limanı var anlayacağınız korkmadan bekleyin bu namussuzlara malınızı kaptırmayın, herkes kendi riskini alsın bu bilgilendirmedir.
    Sonmez cimentonun fabrikasi nerede?em onomlisi bu

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Adana yumurtalık denize sıfır tamamen ihracat ağırlıklı satış yapıyor dijital dünyada yaşıyoruz internete girerseniz daha fazla bilgiye sahip olur neye yatırım yaptığınızı daha iyi anlarsınız.
     Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Sonmez cimentonun fabrikasi nerede?em onomlisi bu

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. 4.000 görür dedik 4.050 gördü tepki verdi 4.190 ama yetmedi

Umarim 3.700 görmezsin ama sanki görecek gibisin
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Göz altındayken maliyetim 1.30 cıvarıydı,simpam 1.25-toplamda 250.000 cıvarı lotum vardı,ortalma 2-2.50 arası postalamıştım,bayağı iyi kazanmıştık,tabiki peşini bırakmadık,durulduğu yerlerden tekrar alıp,al-sat yaptık,ama göz altındaki gibi vurgun vuramadık,şu anda tekrar takılıyoruz,ama sadece 1000'lik lotcuklarlan,sizi hatırlamasam timsahı iyi hatırlıyorum,nede olsa ayni gemideydik
    Evet, sizi hatırlıyorum. Eski forumda ismim farklıydı.

7.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    Geldigi yere 3 e gider bana gore herkesin fikri kendine hissenin hali ortada spek mali 7 den bosaltmis hala 10 takla atiyor 1 lot satmak icin kendi satisina alis yapiyor aklinca alt kademeler dolsinda daha cok bosaltim diye ..tavsiye degildir derinlik ne diyorsa o .
    2 ay once hisse 5.50 yken yazmistim bunlari dustugu yer belli daha bir %20 daha asagisi var grafige gore 3 tl den alacagim .endeks %4 yukselmis bu yukselmemis o zaman bundan ne beklenir ki dusmesin den baska artik bu pecete icin 4 tl ustu bile hayal bana gore ..endeks haftaya dustugun de buda hizla 3 tl ye gider diye dusunuyorum .yatirim tavsiyesi degil sahsi fikrim dir

8. Bir aksilik olmazsa bilanço iyi gelecek diye düşünüyorum, önümüzdeki dönemlerde devamlılık arz ederse ki öyle olması gerekir o zaman bu rakamlar hayal olacak gibi.

Sayfa 141/152 İlkİlk ... 4191131139140141142143151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •