Sayfa 150/152 İlkİlk ... 50100140148149150151152 SonSon
Arama sonucu : 1210 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: SONME - Sönmez Filament

1. Herkese Mutlu Huzurlu Pazarlar...
    Arkadaşlar SÖNME hissesi ile ilgili KAP açıklaması yapılmış...
    N2 Grubundan N1 Grubuna yükselmiş...
    Konu ile ilgili açıklama yada Hisseye etkisini yorumlayabilecek birileri varmı???
    (YTD)

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Fazla bir yorum yapmaya gerek yok sanırım görüntü tüm açıklığı ile ortada. Son aylarda yabancı alımlarında da ciddi artışlar göz çarpıyor. F/K oranı biraz yüksek ama bu doğrudan alım satım için bir parametre değil tabii. Geri gelişlerde 11.58 izlenmesi gerekir. Bununla birlikte yukarı yönlü hareketlerde 16.82 hedef olarak görülebilir.

Yazdıklarım analiz niteliğindedir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

3.  Alıntı Originally Posted by matrix_11 Yazıyı Oku
    Fazla bir yorum yapmaya gerek yok sanırım görüntü tüm açıklığı ile ortada. Son aylarda yabancı alımlarında da ciddi artışlar göz çarpıyor. F/K oranı biraz yüksek ama bu doğrudan alım satım için bir parametre değil tabii. Geri gelişlerde 11.58 izlenmesi gerekir. Bununla birlikte yukarı yönlü hareketlerde 16.82 hedef olarak görülebilir.

Bir haftada %26 getiri sağladı. (Tabii terzi kendi söküğünü dikemezmiş ... ) Buraları bir süre sonra hareketlenir. Hedef ve beklentide bir değişiklik yok. Belirttiğimiz hedefe gelince tekrar değerlendirmek gerekir. Ancak disiplinli yatırımcı o hedeflere gelince yavaş yavaş karı realize edip azaltmasını bilendir. Unutmayın bazen kurak topraklarda da gül biter. Herkese hayırlı bol kazançlar...

4.  Alıntı Originally Posted by matrix_11 Yazıyı Oku
    Bir haftada %26 getiri sağladı. (Tabii terzi kendi söküğünü dikemezmiş ... ) Buraları bir süre sonra hareketlenir. Hedef ve beklentide bir değişiklik yok. Belirttiğimiz hedefe gelince tekrar değerlendirmek gerekir. Ancak disiplinli yatırımcı o hedeflere gelince yavaş yavaş karı realize edip azaltmasını bilendir. Unutmayın bazen kurak topraklarda da gül biter. Herkese hayırlı bol kazançlar...

Belirttiğimiz hedef görülmüş hatta geçilmiştir. Bundan sonra doğru strateji bir miktar azaltıp beklemektir. Her yukarı hareket devam ettiğinde azaltmaya devam etmektir. Bir miktar rahatlaması gerekir.

üç aylık takas

SONME Solo 2020/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 33685741 Yıllık Değ%:54

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 150/152 İlkİlk ... 50100140148149150151152 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •