Sayfa 102/242 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 1932 madde; 809 - 816 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

1. yeni trene binenler var galiba la daha dün saat 17 00 ye kadar herkes kendini kral koltuğunda sanıyordu bende dahil. ee bir sonu olacak tabi. ama bu tip kağıtlar genelde düşüşe oynuyor kağıdı saldığında işte esas acının nedeni bu. kaldıki bi şey biliyorsak zaten böyle olacağınıda bilerek girmemiz lazım.
    ama borsada yok yok; mesela yeşil. toplam lotu kaç geçen yıl martta neymiş şu anda ne? tutarlı biçimde %2300 pirim yapmış kağıt. yani. bu iş tamamen patronun keyfine ve kudretine kalmış. yalnız görünüş iyi görünmüyor hala düşüşe oynarsa. niye? gayet basit ; kağıt epey dağılmaya başladı. gerçi total de epey dağıldı ama ilginçtir bu gün dağılma azaldı. tek ümit verici gösterge bu. YTD
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Gotu kurtardığını sukrediyorum şu anda..serbest verdim 5800 değilde 6300 den almış Allah'a şükür zararın neresinden dönersek kardir.. şelale basladimi 3 gün kendime gelemezdim..ama bu olmadı...kağıt hakettigini yapmadı.hani citi nerde.bumuydu yanı.lanet olsun

Discovery Elite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kazanacam diye 1 ay bekle hepsini bir günde geri ver..böyle yatırımın .....

4.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    Kazanacam diye 1 ay bekle hepsini bir günde geri ver..böyle yatırımın .....

ben yanlış yerdemiyim yoksa kağıt bir şey yapmışta ben mi görmemişim. yav kağıdı ben aldığımda 4.12 idi bir ay önce. böyle kağıtlarda aşırı hareketler olacak, spek film çevirecek arada onlarda oldu. e kağıdın ne olduğunu yukarıda bahsettim zaten. valla sizi anlamakta zorlanıyorum. patron isterse %50 %100 yapar bırakır gider. biz ky larda birbirimize nasıl vericez diye bakakalırız . ha tabi çok istisna olarak aynı durumda olup 1 yılda %2300 yapmış kağıtlar hariç.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. 1000 lot 6,92 alış 6,52 satış 1000 lot 6,47 alış 6,30 satış neyse beterin beteri var tabana gelip verememek var yarın daha aşağıdan vermek gibi çok şükür

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Hocam dunde yaptı aynı şeyi ama destek diye bişey var orda bekledik satmadık..şimdi tabana veriyor tekrar alıyor saçma sapan hareketleri var..saçmalık olurda bu kadar olmaz..

7. Hisse fiyatı yerlerde sürünürken almayıp da tepe noktalardan almak büyük risk, ytd

8. 5,83 ten bile 5500 lot işlem görmüş

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 102/242 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •