Sayfa 103/242 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 1931 madde; 817 - 824 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

1. arkadsaşlar yılardır bu hiseyi alır satarım kac gündür cıkıyor bu hissenin asagi dönecegi beliydi dahada asagı verebilir yada cokta cıkabilir o yüzde herkes dikatli olsun ve hangi kademeden alacagını ve verecegini iyi hesaplasın cünkü satış va alış imkanı vermeyen bir kagıt

2. gençsiniz daha destekmiş köstekmiş.. la daha önce hiç mi spekülatif kağıda girmediniz?adam yani spek yada spekler, lotları pasta dilimi şeklinde paylaşır sonra danışıklı dövüş başlar. yukarı çekip günlük formasyona göre en yukarıdan fonlamayı bozmayacak biçimde ve miktarda verip hızla geri çekilir. o arada dökülenleri yine alttan alır-lar zirveden verdiklerinin yerine koyarlar. sonrada oyun -cular dağılmaya başlayınca son tilkiler kalır. onlarda demin yapılan hareketi yapar ve defolup gider. iyi gene devrekesici koydularda %10 u geri alabildik. siz esas buna şükredin. burdan sonra ne olacak o önemli. bakın uslu spek görünümüne girdi . en fazla akşama belli olur ne olacağı.. YTD
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Ona dua ediyorum zaten
    .kumarsa kumar tmsn dayım ne olacaksa olsun anasını satım

Discovery Elite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by matkap Yazıyı Oku
    arkadsaşlar yılardır bu hiseyi alır satarım kac gündür cıkıyor bu hissenin asagi dönecegi beliydi dahada asagı verebilir yada cokta cıkabilir o yüzde herkes dikatli olsun ve hangi kademeden alacagını ve verecegini iyi hesaplasın cünkü satış va alış imkanı vermeyen bir kagıt
    yani diyorsunki kağıttan hemen çıkın. kağıdın işi bitmiş iki tilki kalmış. kim kime ne verecek? tabiki böyle bir durumda alış satış marjlarıda biri hanyada diğeri konyada olur. yani demek istiyorumki bu riski göze alamıyorsan (ki bence göze almak mangal gibi yürek işi ve ben alabilirim) zaten çoktan satıp tüymüş olman gerekirdi kağıttan. YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    Ona dua ediyorum zaten
    .kumarsa kumar tmsn dayım ne olacaksa olsun anasını satım

Discovery Elite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hah işte adamsın. Allah ın bildiğini kuldan ne saklıcan demi? YTD

6. 6,52 kapanış fiyatı

7. Bayılıyorum bu spek oyunlarına adamlar gerçekten işinin hakkını veriyor. İlk başta ufak meblağlarla yukarı götürüp yatırımcının ilgisini çekti. Tabana kadar her kademede 100 lot şeklinde satış yaptı ve korkuyu saldı daha sonra yukarı gidecekmiş görünümü verip 6.30-6.47 ve 6.50 den ky'nin üzerine bırakmaya başladı. İşte elindeki malı satmak için en güzel noktada burasıydı ne aşağı ne yukarı. Algılarla çok güzel oynuyorlar ama yemezler.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
    SNPAM- AYLIK GRAFİK TERS ŞEMSİYE FORMASYONU OLUŞMUŞ VE BÜYÜK ÇIKIŞ 0.95 KURUŞ 7.69 TL % +709 PRİM YAPMIŞ

Sayfa 103/242 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •