Sayfa 124/242 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 1932 madde; 985 - 992 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

1.  Alıntı Originally Posted by alsater Yazıyı Oku
    Taban olmazsa su hareketlerin ve tahtanin hicbir anlami yok... simdi aksama kadar 5.62 sinirlerle oynayacak son yarim saattede artik
    5.60 i kirip asagiya devam... Ak bunu gormek icin yillarca borsada olmaya da erek yokki .. Boyle bir tahta yapmanin amaci ve faydasi ne olaki.. YTD
    burda yazılan tek doğru ve bilerek işe yarayan yazılan yazı bu olmuş, aynen yedi re yedi re veriyorlar, kapanışa doğru da taban yaparlar bencede.

2.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    burda yazılan tek doğru ve bilerek işe yarayan yazılan yazı bu olmuş, aynen yedi re yedi re veriyorlar, kapanışa doğru da taban yaparlar bencede.
    bu kagıtta dogru yok..son hareketlerıne bakın..cıkıs trendıne gırerken dustu dusus trendıne gırerken cıktı sımdı yıne dustu..tamamen sacma hareketler yapıyorlar..gornurde yedırıyorlar hemde tahmındende erken 5400 e ındırdıler..bakalım ne olacak..

3. olan danışıklı dövüş. buna adım gibi eminim.nerdeyse kağıdın yarısını ky almış gibi görünüyor. bu daha öncede oldu. ertesi günde onlar ters tarafa geçti. yani bu kadar işlemi ky yapamaz. bunun amaçlı bir oyun olduğu kesin bence. ama diyorum ya amaç ne? YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. şu an milyonlarca liram olmasını ve o parayla şu speğin oyunlarını boşa çıkarıp dıpdızlak bırakmayı ne çok isterdim.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by katewinslet Yazıyı Oku
    şu an milyonlarca liram olmasını ve o parayla şu speğin oyunlarını boşa çıkarıp dıpdızlak bırakmayı ne çok isterdim.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    o ütopyada biz kazandığımızı elimizde tutabilsek şimdiye zaten köşeydik. an itibarı ile %25 kardan zarardayım. hakikaten güzel yerden kağıda girmişim. ama inşallah kalan karıda vermeyiz geri.

bir taban yersek kalanıda vermek çok uzak görünmüyor zaten. ve zaten tabana gidiyorum diye bağırıyor adeta..
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. Taban olurmu olmazmi bilmem net ama ola ihtimali yüksek, diğer taraftan yarına brüt takasla baslar gibi, bu aksam brüt takasa alırlar

7. Taban oldu sayın

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. çakal sürüsüne paranızı kaptırmayııın

Sayfa 124/242 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •