Sayfa 132/242 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon
Arama sonucu : 1932 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

1. Piyasa da yüzde 3 lot var topu topu adamlar kimde ne olduğunu biliyor. Siz satmadan yükselmez..

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 98467 adet hisseden tek bir adetini bile satmayacağım soygunculara, 1 tlye düştüğünde de satmadım, 7 tlden de satmadım, hisse 2013 yılında 2,5 liraydı, saçma sapan nedenden c grubuna alınınca 1 liraya düştü, o dönemde zarardan çıkmaya çalışan bir.şirketti, sonrasında çimento fabrikasına ortak oldu, 2013 yılında snpam hissesş yerine gübre olarak kullanılmak üzere zibil almış olsaydım beş yılda beş kat artardı, yani 2,5 liradan zibil alsaydım bugün 12,5 tl ederdi. İşin şakası bir yana şu an için bu çimento fabrikasının hisseye tek bir kuruş artısı olmadı, ama benim tahminim çimento satışından en az 100 milyon düşer snpama, 7 liradan beri düşerken hisseye alıcı olmasaydı bu kadar düşmezdi, ama benim açımdan 4 tlye düşerse alıma devam edeceğim, hedef fiyata ulaşıncaya kadar 25 yıl geçse de satmam, snpam artık faaliyeti olmayan dandik bir şirket değil, tek eksiğimiz patronun hisseye sahip çıkmaması, eğer hisseye sahip çıkılsa kan emiciler böyle at koşturamaz, benim nazarımda çok kıymetli bir hisse, rakamlar belli, mızrak çuvala sığmıyor. Tamamen kendi düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiye diğildir.

3. Kimse alım yapmazsa yükseltirler . adamlar peşin alım giriyor. Spek de vuruyor kafasına

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by fatih2501 Yazıyı Oku
    98467 adet hisseden tek bir adetini bile satmayacağım soygunculara, 1 tlye düştüğünde de satmadım, 7 tlden de satmadım, hisse 2013 yılında 2,5 liraydı, saçma sapan nedenden c grubuna alınınca 1 liraya düştü, o dönemde zarardan çıkmaya çalışan bir.şirketti, sonrasında çimento fabrikasına ortak oldu, 2013 yılında snpam hissesş yerine gübre olarak kullanılmak üzere zibil almış olsaydım beş yılda beş kat artardı, yani 2,5 liradan zibil alsaydım bugün 12,5 tl ederdi. İşin şakası bir yana şu an için bu çimento fabrikasının hisseye tek bir kuruş artısı olmadı, ama benim tahminim çimento satışından en az 100 milyon düşer snpama, 7 liradan beri düşerken hisseye alıcı olmasaydı bu kadar düşmezdi, ama benim açımdan 4 tlye düşerse alıma devam edeceğim, hedef fiyata ulaşıncaya kadar 25 yıl geçse de satmam, snpam artık faaliyeti olmayan dandik bir şirket değil, tek eksiğimiz patronun hisseye sahip çıkmaması, eğer hisseye sahip çıkılsa kan emiciler böyle at koşturamaz, benim nazarımda çok kıymetli bir hisse, rakamlar belli, mızrak çuvala sığmıyor. Tamamen kendi düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiye diğildir.
    Önemli miktarda malın varmış gerçi herkesin kendine göre malı vardır fakat neredeyse 100 bin lot bu tahtada hayırlısı inş beklediğine değer

5.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Önemli miktarda malın varmış gerçi herkesin kendine göre malı vardır fakat neredeyse 100 bin lot bu tahtada hayırlısı inş beklediğine değer
    64467 adetinin maliyeti 2,08, 34000 adetinin maliyeti 2,64. Ben o nedenle rahatım. Ama şuna eminim bu hisseyi 4 liradan aşağıya veremez, eğer düşerse temmuzda c grubuna çekerler. Bence bu nedenle artık hissenin taban fiyatı 4 lira, ytd.

E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Cıtibankta isterse çakma yabancı olsun, eğer bir film çevirmeseler gedik 1000000 yakın hisseyi boşaltırken cıtıbank neden çıkmıyor, orada da bir soru işareti var yalnızca citibank sanırım çoğunluğunu alım yoluyla değil de virman yoluyla aldı gibi, şu an iş bankasında görümen durum itibarıyla citibankın 541329 hisse görünüyor, oran 19,77. Sizce citibankın ne işi var burada, çimento fabrikasının müstakbel patronları olabilir mi, binde bir ihtimal de olsa düşündürüyor insanı. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by fatih2501 Yazıyı Oku
    98467 adet hisseden tek bir adetini bile satmayacağım soygunculara, 1 tlye düştüğünde de satmadım, 7 tlden de satmadım, hisse 2013 yılında 2,5 liraydı, saçma sapan nedenden c grubuna alınınca 1 liraya düştü, o dönemde zarardan çıkmaya çalışan bir.şirketti, sonrasında çimento fabrikasına ortak oldu, 2013 yılında snpam hissesş yerine gübre olarak kullanılmak üzere zibil almış olsaydım beş yılda beş kat artardı, yani 2,5 liradan zibil alsaydım bugün 12,5 tl ederdi. İşin şakası bir yana şu an için bu çimento fabrikasının hisseye tek bir kuruş artısı olmadı, ama benim tahminim çimento satışından en az 100 milyon düşer snpama, 7 liradan beri düşerken hisseye alıcı olmasaydı bu kadar düşmezdi, ama benim açımdan 4 tlye düşerse alıma devam edeceğim, hedef fiyata ulaşıncaya kadar 25 yıl geçse de satmam, snpam artık faaliyeti olmayan dandik bir şirket değil, tek eksiğimiz patronun hisseye sahip çıkmaması, eğer hisseye sahip çıkılsa kan emiciler böyle at koşturamaz, benim nazarımda çok kıymetli bir hisse, rakamlar belli, mızrak çuvala sığmıyor. Tamamen kendi düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiye diğildir.
    Benim maliyette 1,46 yarısını satmıştım 6,20 civarından ama alışlara bugün başladım tekrar yerine koymak için. Kademeli olarak sizin gibi indikçe portföyü tamamlayacağım. Bu saatten sonra hissenin ederi çok farklı hale geldi. Yatırımlar geliştikçe bunda yeni hikayeler bitmez kanısındayım.

Sayfa 132/242 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •