Sayfa 133/242 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon
Arama sonucu : 1932 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

1. fatih2501 samimi olalım hangi aracı kurumda o kadar malın... allahaşkına

2. bir defa ne zaman şirket zarara girmiş hele bunu anlamış değilim...

3. Sanırım bu çimento fabrikasının satılma işini herkes yanlış anladı. (İşte, bir haberi bile doğru anlayamayan, anlamaktan aciz yatırımcı;
    nerede, nasıl, neye göre pozisyon alacağını bilmeden rast gele hisse alıp satınca sonu hüsran olması kaçınılmaz. Özellikle çimento satış haberi sonrası alım yapanlar bu kategoriye giriyor.)
    Benim anladığım (işin aslı da büyük ihtimalle bu) şu: Sönmez çimentonun Fas merkezli bir şirkette (Ciments de l'Afrique) payı var ve bu paylarını satacak. Sönmez Pamuklu ve Filament'in de Sönmez Çimento'da % 15'er payları var; dolayısıyla Fas'taki iştirakte de
    %15'er payları var. Sönmez Çimento bu iştirakinin tamamını sattığı için, Sönmez Pamuklu ve Filament de paylarını satmış olacak.
    Yani Sönmez Çimento'nun satışı gibi bir olay söz konusu değil.

4.  Alıntı Originally Posted by labirent Yazıyı Oku
    bir defa ne zaman şirket zarara girmiş hele bunu anlamış değilim...
    Sayın lanirent geçmiş yazılara bakarsan eğer beni.görürsün, ayrıca şirketin son yıllardaki karlarının geçmiş yıl zararlara mahsup edildiğini de görürsün, ayrıca en azından sizi bu forumda yeni yeni görüyoruz, en azından geçmişteki yazılarımızı görseydin keşke, hangi aracı kurumda olduğunu sormuşsun, soruş tarzın hoş olmasa da onu da cevaplayayım, 64000 iş bankası, 34467 adeti vakıfbankta... Yeterli mi...

E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by fatih2501 Yazıyı Oku
    Sayın lanirent geçmiş yazılara bakarsan eğer beni.görürsün, ayrıca şirketin son yıllardaki karlarının geçmiş yıl zararlara mahsup edildiğini de görürsün, ayrıca en azından sizi bu forumda yeni yeni görüyoruz, en azından geçmişteki yazılarımızı görseydin keşke, hangi aracı kurumda olduğunu sormuşsun, soruş tarzın hoş olmasa da onu da cevaplayayım, 64000 iş bankası, 34467 adeti vakıfbankta... Yeterli mi...

bende de ortalama 2,10 ile 68 bin Lot var gayet rahatım, ytd

6.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    bende de ortalama 2,10 ile 68 bin Lot var gayet rahatım, ytd
    Bende de 2.12 maliyet 28.000 lot var sabırlıyım 3 sene bekledim yine beklerim

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by fatih2501 Yazıyı Oku
    98467 adet hisseden tek bir adetini bile satmayacağım soygunculara, 1 tlye düştüğünde de satmadım, 7 tlden de satmadım, hisse 2013 yılında 2,5 liraydı, saçma sapan nedenden c grubuna alınınca 1 liraya düştü, o dönemde zarardan çıkmaya çalışan bir.şirketti, sonrasında çimento fabrikasına ortak oldu, 2013 yılında snpam hissesş yerine gübre olarak kullanılmak üzere zibil almış olsaydım beş yılda beş kat artardı, yani 2,5 liradan zibil alsaydım bugün 12,5 tl ederdi. İşin şakası bir yana şu an için bu çimento fabrikasının hisseye tek bir kuruş artısı olmadı, ama benim tahminim çimento satışından en az 100 milyon düşer snpama, 7 liradan beri düşerken hisseye alıcı olmasaydı bu kadar düşmezdi, ama benim açımdan 4 tlye düşerse alıma devam edeceğim, hedef fiyata ulaşıncaya kadar 25 yıl geçse de satmam, snpam artık faaliyeti olmayan dandik bir şirket değil, tek eksiğimiz patronun hisseye sahip çıkmaması, eğer hisseye sahip çıkılsa kan emiciler böyle at koşturamaz, benim nazarımda çok kıymetli bir hisse, rakamlar belli, mızrak çuvala sığmıyor. Tamamen kendi düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiye diğildir.
    Keşke 200-300 bin alıcı gösterdiğinde 7 lerden kafasına vursaydın pzvenklerin şimdiki fiyata göre 225 bin fark ederdi Hayırlısı

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

8.  Alıntı Originally Posted by çınar33 Yazıyı Oku
    Keşke 200-300 bin alıcı gösterdiğinde 7 lerden kafasına vursaydın pzvenklerin şimdiki fiyata göre 225 bin fark ederdi Hayırlısı

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Keşke yapabilseydik hep birlikte, ama daha önceden yapmadığı hateketlerle dikkat çekmeden ilerledi, ayrıca citibanktaki hisseler yanılttı, belki bir müddet bu fiyatlarda hatta daha da aşağısında oyalanır, ama 3-5 yıl sürse de olması gereken fiyata ulaşacaktır, ytd..

Sayfa 133/242 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •