Sayfa 140/242 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon
Arama sonucu : 1932 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

1. Sağolsun yüce spek 3 kuruş bahşiş bırakıp 4,53 yaptı, sen ne yüce adamsın öyle...

E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Kağıt 2 zirve yapmış. 3. yü deneyeni hiç görmedim. Bunu bile bile hala kağıttayım. Bu risk ötesi bir şey. Resmen mucize beklemek gibi bir şey.en sevmediğim şeyde maliyetimin altında yataya sarması. Yani göz göre göre en kötü ihtimale doğru atıyoruz kendimizi. Ytd.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Bu hissede olup da acil para ihtiyacı olan varsa allah yardımcısı olsun, bence kısa süre sonra satış haberi gelecektir, kasaya 100 milyon gibi bir rakamın girmesi durumunda hissenin buna vereceği tepki önemli, saçma sapan şirketler şube açtık diye ya da arsa sattık diye tavan üstüne tavan gidiyor, ama snpam bu durumda ne yapacak bilmiyorum, bilançoda tahminen 12-13 milyon kar açıklayacağını düşünüyorum, ben snpamın kar açıklayıp da arttığı anı görmedim, bu hisseyi uçuracak iki şey var birisi snpam ve sonme birleşmesi diğeri ise arsa satışı ya da atsanın değerlendirilmesi, bu ikisinden birisi olursa uçar, ama olmazsa uzın nir müddet burada böyle ah ederek yoruma devam ederiz. Ytd...

4. takaslara bakınca kağıdın özellikle ky dağıtıldığı görünüyor. gerçi görünüyormu öyelmi tartışılırda. anlamadığım bir şey var; bu spek-lerin kontrolünde yapılıyorsa niye o kadar dağıtılıyorki?
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. düşüş trendine girdiğinden beri ilk defa aşağı basma bitmiş gözüküyor eğer 453 ve üzeri tutunur destek yaparsa 5 üzeri atacağını düşünüyorum. ytd.

6. Bir hafta önce 7 olan hisseye bak,

Sayfa 140/242 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •