Sayfa 143/242 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193 ... SonSon
Arama sonucu : 1932 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

1.  Alıntı Originally Posted by labirent Yazıyı Oku
    https://i.hizliresim.com/9mQnlr.jpg
    bakarmısınız........
    kim alıyor kim satıyor görebiliyor musunuz anlık olarak iş bankasından

2. Alışa toplam lottan fazla alım emri konması kağıda hem spekin bloke koyup başkalarına dağılmasını önlemek demek hemde belli marjda tavanı ifade eder. Ve bu çok iyi göstergedir. Yalnız artık kağıda hakimse trade formasyonu ile gidecektir daha önceki gibi.
    Ve dün dediğim gibi ky alışı şimdi baktım tıpa tıp dünkü gibi bu durumda kağıdın düşmesi gerekmezmi? İşte buda dediğim gibi bu görüntüyü vermek bence spekin tam tersine kağıdı kolay toplamak için dümeninden başka bir şey değildir. Kağıdın çoğunluğu ky da da kağıt nasıl oluyorda böyle yükseliyor? Yani bu takas verileride aslında çok da işe yarar bir şey değil. Ha kağıdın operasyonun sonuna gelinir o zaman olur. Kişisel görüşlerimdir ytd.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Yanlış anlaşılmasın amaç manipülasyon değil. Bendeki takas yukarıdakinin tam tersi. Niyesini sormayın bende bilmiyorum. Ayrıca bu kadar yukarı yönlü alış yapılıyorda alış nasıl satıştan az oluyor.? Ytd.

4. Arkadaş elinde muhtemelen bir miktar hisse var, şirketin yaklaşık 2700000 hissesi var. Hadi elinde hiç yok desen alacağın miktar belli. 3170000 hisse alım talimatı nedemek, hisseye yanaşmak isteyen diğer speklere gözdağı mı, görgüsüzlük mü yoksa şirketin ne kadar hissesi olduğunu bilmiyormusun, umarım 4 liralara tekrar çekersin de hatırı sayılır miktarda daha hisse portföyüme eklensin.... Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by fatih2501 Yazıyı Oku
    Arkadaş elinde muhtemelen bir miktar hisse var, şirketin yaklaşık 2700000 hissesi var. Hadi elinde hiç yok desen alacağın miktar belli. 3170000 hisse alım talimatı nedemek, hisseye yanaşmak isteyen diğer speklere gözdağı mı, görgüsüzlük mü yoksa şirketin ne kadar hissesi olduğunu bilmiyormusun, umarım 4 liralara tekrar çekersin de hatırı sayılır miktarda daha hisse portföyüme eklensin.... Ytd
    Bende seni anlıyorum trilyonluk adam olduğunu söylüyorsun hala%100 kâr da olduğunu söylüyorsun ama burda hala dert yanıyorsun. Ben olsam burda yazmayla uğraşmam keyfime bakarım. Yani hic zengin psikolojisi yok sende. Ayrıca talep olduktan sonra 10 milyon alış bile girilir. Atıyorum toplam lottan fazla da olsa spek blok oluştururki tahtaya hakim olabilsin. Eşleşmeye göre kime ne düşerse onu alır.

6.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Bende seni anlıyorum trilyonluk adam olduğunu söylüyorsun hala%100 kâr da olduğunu söylüyorsun ama burda hala dert yanıyorsun. Ben olsam burda yazmayla uğraşmam keyfime bakarım. Yani hic zengin psikolojisi yok sende. Ayrıca talep olduktan sonra 10 milyon alış bile girilir. Atıyorum toplam lottan fazla da olsa spek blok oluştururki tahtaya hakim olabilsin. Eşleşmeye göre kime ne düşerse onu alır.
    Benim yazdıklarımı iyi okursanız, ortalamamın aşağı yukarı 2,5 civarında olduğunu, bu hisseyi yaklaşık 5-6 yıldır aldığımı, 5-6 yıldan beri beklediğim hissede hissenin ikiye katlaması kar ettiğim anlamına mı gelir bu tartışılır, benim belirtmek istediğim ben sabırlıyım yalnızca. Ayrıca dert yanmak gibi bir durumum söz konusu değil, hissedeki üç kağıdı göstermek dert yanmaksa bunu sizin takdirinize bırakıyorum. Bu hisseyi ilk aldığım dönemlerde doların 1,40larda olduğunu hatırlıyorum. Onun için bu hissede önemli olan sabırlı olmak..

7. Bakın bu işler nasıl oluyor. Spekler öyle üşüşüyorki kağıda patron bile şikayetci oluyor. Gerçek ve güzel bir örnek. http://mbigpara.hurriyet.com.tr/habe...svurdu/1443919

Sayfa 143/242 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •