Sayfa 170/242 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220 ... SonSon
Arama sonucu : 1932 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

1.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Günü gününe isabetli yorumunuzun linkini atarsanız, gözümden kaçmış olan yorumunuza itibari ekleyeyim
    anlamak zor değilki? doldurup boşaltıyor işte. belli mal olduğunu düşündüğümde bu gün yarın hareket olacak diyorum oluyor. ama marj ve orda ne kadar kalacaağı önemli diyorum onada zaten hemen cevap geliyor.

kimseyle zorum olmaz. ama bence artık iş bitti. niye derseniz kağıt son aşamada acaip dağıldı. yani alan kısmında bile oldukça fazla dağılma var. bu ne demek spek bir amaş gütmüyor gelene gidene vermekten başka demek. valla tuclk 2 yıldır bekletiyor. büyük olasılıkla bu da öyle olur. ama bu benim fikrim. baba bir spek gelse falan diyoruzda hiç o hayaller gerçekleşmiyor. ben çıktım iyi bir kağıda girdiğimi düşünüyorum ama 850milyonluk hacime göre baya oynak çıktı tahtayı hareketlendiren spek. yani bir kağıt hiç ummadığın şeyleri yapabiliyor. çünkü beklenti sağlam da olsa her elinde bulunduran spek malımı satmalıyım demiyor.

850 milyon lotluk kağıtta bir %12 prim 3 milyon lot işlem yapıyor olay bitiyor. dohol da da öyle olmadı %60 primle hala alış kapalı. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Ve aksiyon başlar

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Yine tokatladı,

Tokatlanmaya alismadinizmi daha ?

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. ne oldu? tutturduğunu kopyalada görelim diyen kardeşler. ne oldu? yukarıda yazıyor bakın. kopyalamama gerek yok herhalde. günlerdir ben sadece kendimi eleştirdim daha çok kendime kızdım. milletle ne zorum olacak al diyen yok ver diyen yok. aldığım kağıttanda hayır görmedim. o bundan da kıvrak mübarek. bir 15 en fazla 20 gün daha beklicem. eğer kayda değer bir şey kazanamazsam harbiden borsayı bırakıcam bir dahada girmicem. YTD.

6. Gün sonu hangi aracı kurum alıp sattı bugün için paylaşabilecek var mı acaba?

7.  Alıntı Originally Posted by timsah1963 Yazıyı Oku
    Gün sonu hangi aracı kurum alıp sattı bugün için paylaşabilecek var mı acaba?
    Bi biri bi biri işte. Tek değişmeyen bir şey var, o da toplamda dağılım hep aynı. Adamlar uzman ya. Yani bu her an her şey yapabiliriz demek. Veya en temizi aramızda doldur boşalt yapalım diyorlar. Takası yükleyemedim. Ama aynı. Birde fonlama bozulmasın diye gerektiğinde alışta oluyorlar. Tam şebeke.. YTD.

8. Uzatmıcam. Bist in geneli resmen edepsizleşmiş. Kesinlikle ky için bist bitmiştir. 850 milyon lotluk kağıt, satıcaz bankamızı diyor. Snmpa dan çok daha pis rezil hareket yapıyor. Ve o rezilliğide 1,5 milyon lot için yapıyor. Daha da pisi düşüşe oynuyor. Toprak doyursun gözünüzü.

Sayfa 170/242 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •