Sayfa 183/242 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233 ... SonSon
Arama sonucu : 1932 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

1. Ben senedi investaz, götüreceği den eminim gedik kalıcı olmayacaktır

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Orta vadede iyi olacaktır, çimento dan kâr eklendi mi kâr eden ve temettü dağıtacak işletme olur

3. Güven vermeyen işlemleri ve zigzagları ,aynı zamanda her yükseliş hareketinde mağdur ettiği yeni kişiler oldukça istikrarlı bir durum olmayacaktır. İnsanın elinden kaçan sabun gibi kararsız ama hareketinden dolayı gemiye aldığı ben gibi yabancılar oldukça hem yükü artacak hem de küstürdükleri çoğalacak. şimdi ben maliyet kurtarma ve kazanma peşindeyim beni kazandırmazsa ben de bu gemide bir yüküm beni de taşıyacak.. öyle geyikk inzyc zbc z vs anlamam..

ytd değildir

4.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Orta vadede iyi olacaktır, çimento dan kâr eklendi mi kâr eden ve temettü dağıtacak işletme olur

orta ve uzun vadeyi bilemiyecem ama kısa vade saman alevi gibi parlamaları ben dahil kısa vadecilerin gemiye atlamalarına sebeb oluyor. 4 .75 lerden bir atladım. haydi hoop 10 kademe aşağı dğştü . Yaww beni mi bekliyo dedim. Günün sonunda 4.15 oldu. ben bunu unutur muyum ?? kısa vedeci girdim. orta uzun vade bana uymaz..

ytd değildir

5. Son sözüm öence kısa vadecileri kazandıracak. orta ve uzun vadede orda 7 küsürden mağdur ettiikleri belli onlar istese de istemesede uzun vadeci oldular. 4-5 arası kısa vadeci sofraya son oturanların bi karnı doysun.. herkesin elinden kaşığı,çatalı toplayıp kendin kepçeyi elinde tutacaksın yok öyle şey.. mağdur ettiğin 7 lerden insanlar aç, kısa vadecilerde kızgın nolcak şimdi ? bugün bakcağız.

ytd değildir

6. Kısa vadecilie 4.90 olmadıkça gemiden inmez. ben de öyle düşünüyorum. Gemi kaptanı varsa hatta tayfaları bu sözümü bellesin...

ytd değildir

7. ne oldu bizi mi duydun hemen aşşağı..

ytd değildir

8. ben maliyet peşindeyim az çık da kar.

ytd değildir

Sayfa 183/242 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •