Sayfa 190/242 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240 ... SonSon
Arama sonucu : 1932 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

1. Aynen.hemde ne sürpriz

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ne yapalım bizde düşükte kaldıkça takviye yapıyoruz. maliyet azaltma fırsatları veriyor. Bence sorun değil ama bu kadar yolcuyu taşımaya motor gücü yetecek mi ? bir kazaya kurban gitmeleyim de.

ytd değildir

3.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Aynen.hemde ne sürpriz

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teknik görüntü gayet hazır görünüyor bir habere endeksli gibi fakat Sn TUTA sizin dile getirdiğiniz bu konu tahmin mi yoksa bildiğiniz bir durum mu var? Zira her dönem trilyonlarca kâr var ama fiyata bir ivme etkisi sağladığını görmedik daha...????

4.  Alıntı Originally Posted by timsah1963 Yazıyı Oku
    Teknik görüntü gayet hazır görünüyor bir habere endeksli gibi fakat Sn TUTA sizin dile getirdiğiniz bu konu tahmin mi yoksa bildiğiniz bir durum mu var? Zira her dönem trilyonlarca kâr var ama fiyata bir ivme etkisi sağladığını görmedik daha...????

Herşey hazır , bir iki haftadır biz de hazırız. pozisyon tamam maliyet sınırının üzerinde olmadıkça vermeyeceğim.

Bir zamandır bekliyorum. Karsız vermiyeceğim.

ytd değildir

5. bugün maliyet üzeri odaklanacağım. gerçi cuma günü son dakikalarda paçayı düzeltti ama devamını bekleyeceğim.

olmazsa yine bekleyeceğim. tahtacı 1000 lotu bile sayıyor ama sormak lazım tahtacıya benim kaç lotum oldu ?

ytd değildir

6. zararsız çıkacağım tahtacı ne yaparsa yapsın..

ytd değildir

7. Vay senin ben a.s. kağıdı yağmalayan o.ç spek kağıdın ırzına geçtin

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Siz sadece kendi aranızda top çevirin kağıda bu şekilde ky gelmez ey mal spek zaten golloş ettiniz kağıdı

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 190/242 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •