Sayfa 2/242 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1931 madde; 9 - 16 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

1. yaklaşık 4 yildir bu kâğıttayım, uzun zamandir yorumlarinizi takip ederim ve bugun uye oldum. Su an snpami caktirmadan topluyorlar gibime geliyor. Kar dagitim haberi gelirse insallah 4un ustune atacaktir kendini, ama bedelsizin o kadar etkili olacagini sanmıyorum. Bekleyip görelim..

2. hisse toplanmıyor hisse zaten toplu lakin dağınık gözüküyor
    yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Hayırlı Olsun yeni forum ve topik.
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

5. Tüm bu güzel beklentili sönmez grubu kağıtlarda şimdilik yinede dikkatli olmakta fayda var,senetlerle ilgili önümüzdeki günlerde brüt takas kararı olur veya olmaz ama yinede dikkatli olmakta fayda var çünkü SPK artık 1-2 hafta önceki işlemlerle ilgili olarak bile artık karar verebiliyor,benim tek tereddütüm bu SÖNMEZ GURUBUNDAKİ SPEKÜLATÖR VEYA MANÜPLATÖR (ne derseniz diyin) HAREKETLERİNDE tam fantezi hareketleri yukarı aşağı sert hareketleri yapıyor olması beni biraz tereddüte düşürdü,yoksa senetle ilgili olumsuz hiçbir beklentim yok... bol kazançlar...

6. *Sönmez pamuklu 21 şubat 2017 derinlik bilgileri*
    Son düzenleme : sensor; 21-02-2017 saat: 23:18.

7.  Alıntı Originally Posted by sensor Yazıyı Oku
    Tüm bu güzel beklentili sönmez grubu kağıtlarda şimdilik yinede dikkatli olmakta fayda var,senetlerle ilgili önümüzdeki günlerde brüt takas kararı olur veya olmaz ama yinede dikkatli olmakta fayda var çünkü SPK artık 1-2 hafta önceki işlemlerle ilgili olarak bile artık karar verebiliyor,benim tek tereddütüm bu SÖNMEZ GURUBUNDAKİ SPEKÜLATÖR VEYA MANÜPLATÖR (ne derseniz diyin) HAREKETLERİNDE tam fantezi hareketleri yukarı aşağı sert hareketleri yapıyor olması beni biraz tereddüte düşürdü,yoksa senetle ilgili olumsuz hiçbir beklentim yok... bol kazançlar...
    Belki de her şey kağıdı bürüt takasa sormak içindir bilinmez, böylece küçük yatırımcı elindekilerin tamamını satacak. Böylece büyükbaşlar kağıda şimdi olduğunun 5 veya 6 kademe üstüne rahatça atacak. Bekleyelim görelim...

8. *Sönmez pamuklu 22 şubat 2017 derinlik bilgileri*

Sayfa 2/242 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •