Special Days Image
Sayfa 229/242 İlkİlk ... 129179219227228229230231239 ... SonSon
Arama sonucu : 1931 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

Alıntı Originally Posted by zenixs35 Yazıyı Oku
    Snpam Bürüt Takası Cuma Günü Bitti. Sönme'nin de Bu gün bitiyor diye biliyorum.
    Corona virüsü sonrası Tekstil talebinin Türkiye 'den sağlanacağı haberleri yapılmaya başlandı ve Dün bir arkadaş investing'de Sönmez Çimento nun Katarlilara Satıldığını Yazmış. Haberin Doğruluğunu Teyit Edebilecek ve Yorumlayabilecek Bir Arkadaş varmı???
    (YTD)

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Herkese Merhaba ,

Ben de bu konuyu merak ettim Böyle bir söylenti var ama gerçek mi ? Firmanın yaptığı yazılı açıklamalarda bir firma ile gizli görüşmeler yapıldığı yazılıyor du ama ateş olmayan yerden duman çıkmaz değil mi ? söylentiler gerçek olabilir mi ? buna göre alım yapmayı düşünüyorum. Daha önceleri böyle haberlerde dehşet yerlere çıkmışlardı. Bu fiyatla ucuz kalabilir gibime geliyor. Bilen birileri var ise yazabilir mi ? Teşekkürler

Bu kağıtları bildiğiniz gibi SPEK kağıtları Patron ve SPEK ne isterse o oluyor ? Önemli olan Patronun hedefini ne onu tahmin etmek . Hisse zaten 3-5 aydır almış başını gidiyor. Alanın elinde de kalabilir yada çok kar da getirebilir ? Çok kritik seviyerlerde geziyorlar. Milleti döküp yakın zamanda çift hanelere de çıkma potansiyeli var. Kısa vadeli düşünülebilir. Fakat zarara da kar kadar açık olmanız gerekiyor YTD

3.  Alıntı Originally Posted by broker_77 Yazıyı Oku
    Bu kağıtları bildiğiniz gibi SPEK kağıtları Patron ve SPEK ne isterse o oluyor ? Önemli olan Patronun hedefini ne onu tahmin etmek . Hisse zaten 3-5 aydır almış başını gidiyor. Alanın elinde de kalabilir yada çok kar da getirebilir ? Çok kritik seviyerlerde geziyorlar. Milleti döküp yakın zamanda çift hanelere de çıkma potansiyeli var. Kısa vadeli düşünülebilir. Fakat zarara da kar kadar açık olmanız gerekiyor YTD
    Dediğiniz gibi bu seviyelerden girmek cesaret yürek işi. Yapılan yatırımların kurulan çimento fabrikasının bilançoya yansımasının henüz olmadığı görünüyor. Kâr yansıması yada Sönmez Çimento Satış haberi hisseyi çok farklı yerlere taşıyabilir

Alıntı Originally Posted by zenixs35 Yazıyı Oku
    Dediğiniz gibi bu seviyelerden girmek cesaret yürek işi. Yapılan yatırımların kurulan çimento fabrikasının bilançoya yansımasının henüz olmadığı görünüyor. Kâr yansıması yada Sönmez Çimento Satış haberi hisseyi çok farklı yerlere taşıyabilir

KAP 'ta göreceğiz yeni haberlerini artık bakalım ne zaman bildirecekler en azından görüşmelerle ilgili son durum hakkında bilgi verseler o da bir tüyo olabilir ama onu da yapmaz bunlar

2 gündür iyi salıyorlar SÖNMEZ 'leri bir yerde bir tepki verecek ama ne zaman ben yakın olduğunu düşünüyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun bakalım . Bir kıvılcım daha bekliyor.

SONMEZ 'lerin speklerini seviyorum. İşi iyi biliyorlar bıktırına kadar uğraşıyorlar. Şu an o poziyondalar. Fakat hacimleri şuan için çok düşük biran da da 0,10 'luk kademelerle yukarı fırlatabiliyorlar. heyecanlı bir tablosu var şuanda YTD

SNPAM hacim 205K 'da. Sağlam birisinin girmesiyle kademeler hemen çıkma olasılığı çok yüksek. hareket her an başlayabilir gibime geliyor. YTD

8. Mndrs bossa tekstilcide bu neciydi

JSN-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

Sayfa 229/242 İlkİlk ... 129179219227228229230231239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •