Sayfa 3/242 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1931 madde; 17 - 24 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

1. arkadaşlar eski nickim hissedar001 dei hisse net in veritabanı probleminden dolayı yeni hesap açmam istendi herkes için durum bumudur?

2. *SÖNMEZ PAMUKLU 23 ŞUBAT 2017 DERİNLİK BİLGİLERİ*

3. Sönmez Çimento Yapı ve Madencilik San. Tic. A.Ş
    Adana Yumurtalık Serbest Bölge Şubesi
    Adana Yumurtalık Serbest Bölgesi Sarımazı SB Mah.
    2. Bulvar 5. Cadde No:5/01 Ceyhan / Adana / Türkiye
    Şube Mersis No: 0600021204100039
    Telefon: +90 322 634 21 70
    FAX: +90 322 999 33 22
    E-mail: [email protected]

Arkadaşlar durup dururken SÖNMEZ ÇİMENTO konusunu niye açtınız diyebilirsiniz.Benim sizden ricam elinde SÖNMEZ PAMUKLU VE SÖNMEZ FİLAMENT olan veya olmayanda olabilir tüm arkadaşlardan Sönmez çimentonun şirket mailine
    ( E-mail: [email protected] ) BİR ŞİRKET ORTAĞI OLARAK şirketin 2016 YILINDAKİ SATIŞLARI VE NET KARINI
    SORMALARI vede 2017 başlarında bitirilmesi planlanan liman projesinin son durumunu sormalarıdır.Ben aşağıdaki yazıyı ; belirttiğim maile gönderdim sonucunu bekleyeceğim gelmezse sönmez holdinge olmazsa biste ve spk ya şikayet şeklinde yollayacağım,bilgi alamıyoruz diye,ama inşallah bunlara gerek olmadan Sönmez pamuklu ve sönmez filamentin ortağı olduğu SÖNMEZ ÇİMENTO şirketinden kendisi hakkında bilgi umarım yakın zamanda alırız sonucu bekleyeceğiz,bol kazançlar...
    ''İyi günler ben Sönmez Çimento şirketinin ortaklarından Sönmez pamuklunun (veya Sönmez Filament) ortağıyım.Sönmez Çimento şirketi ile ilgili olarak sizden ricam şirketin mali tablosunun tarafıma maille yollamanız;veya 2016 mali tablolarına bakabileceğimiz bir site adresini vermeniz; eğer bu mümkün olmazsa hiç olmazsa 2016 satışları ve net karını öğrenmek istiyorum.Ayrıca Sönmez Çimento şirketinin liman yatırımın son durumunu öğrenebilirmiyim?Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder işlerinizde başarılar dilerim.''

4. Bugün teknik olarak ivmeli bir hamlenin görülmesi muhtemel. Bu hamle son direnç bölgesi 3.18 i geçip 3.40 bölgesine varabilir...

5. Bu güzel haber için borsa başkanına teşekkür hiç olmazsa kendimizi ona göre ayarlarız.
    Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ Borsa İstanbul'da var olan kör havuzun Nisan ayı başında kalkacağını söyledi.
    * SÖNMEZ PAMUKLU 24 ŞUBAT 2017 DERİNLİK VERİLERİ *
    Son düzenleme : sensor; 24-02-2017 saat: 20:45.

6. Fiyatta bilinçli bir baskılama var. Neyi amaçlıyorlar her geçen gün fiyatı aşağı çekerek çözmek zor fakat teknik olarak sıkışan bir görüntü var. Teknik tetikleme noktası bugün itibariyle 3.05 ler seviyesine kadar sarktı fakat bunu geciktirmek için bilinçli ve hacimsiz bir fiyatı aşağıda tutma politikası izliyorlar gözlemlediğim kadarıyla... Haber öncesi bir baskılama mı acaba? Düşüşler suni ve hacimsiz. Tahtada yoklama alımları yaptığımda birileri özellikle alt fiyatı ânında yakıyor tahta bizim kontrolümüzde der gibi...

Bakalım bugün bilançoda sürpriz bir şeyler olacak mı

Yatırım tavsiyesi değildir.

8. 2016 net kar:13.351.111 (Vergi dairesine gönderilen 2016 net karı: 10.950.701)
    2015 net kar:12.680.032

İşin en güzel yanı 2016 yılında SÖNMEZ ÇİMENTO (ağırlıklı olarak buna) ve diğer iştiraklere sermaye arttırımlarından dolayı 13 milyon TL PARA AKTARILMIŞ (2015 YILINDA BU RAKAM 1,7 MİLYON TL ) Buna rağmen bu kar rakamına bu kriz ortamında ulaşılmış ; bana göre çok iyi bir durum.

Sayfa 3/242 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •