Sayfa 51/242 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1932 madde; 401 - 408 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

1.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=kmYfW_yUqn0

İstanbul yolu kentsel dönüşüm projesi simülasyonu. Gayet güzel görünüyor

Pamuklunun ya da ortağı olduğumuz Sönmez Gayrımenkul'ün arsaları bu projede tam olarak hangi bölgede, bilen var mı acaba?

Teşekkür ederim
    Çok güzel olacak
    Ytd

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=kmYfW_yUqn0

İstanbul yolu kentsel dönüşüm projesi simülasyonu. Gayet güzel görünüyor

Pamuklunun ya da ortağı olduğumuz Sönmez Gayrımenkul'ün arsaları bu projede tam olarak hangi bölgede, bilen var mı acaba?

Teşekkür ederim
    Şuradan sokak görünümünden bakarsanız, https://www.google.com/maps/@40.2547...7i13312!8i6656

Tam As Merkez'in karşısında Sönmez Pamuklu yazıyor. Tahmin ediyorum burası fabrika oluyor. Caddenin hemen üzerindeki Sönmez Koç'un ve araba servisçisinin arka tarafında.. %40 ortağı olduğumuz Sönmez ASF de yanında.

Proje gereği, haliyle fabrikanın başka bir yere taşınması gerekiyor. (o görünen yer fabrikaysa--ki öyle gibi görünüyor)

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir
    Son düzenleme : Usta; 31-07-2017 saat: 14:03.

3. Arkadaşlar fabrıka yerini biliyorum as merkez baia otel karşısı Tofaş ın yanın da önünde benzinlik ve cafe restaurant var yanında ford bayıı
    Bursa'nın en değerli caddesi prestij yeri olacak konum da yolun sağlı sollu parsellemiş sönmez proje başlangıc olan kent meydanı avm de sonmezlere ait hemen onun karşısında ki alan da ona ait hatta daha eni imar artışı izni aldı
    Kısaca mal varlıklarının değeri cok yüksek

Genel kurula katılıp maliyet değeri yerine gerçek değer kullanılmasını talep ettim tutanaklara gecırdım

Geçtiğimiz hafta da yeniden ekspertiz hazırlayın tüm varlıklara dedim talepde bulundum

Ayrıca iştirak şirket birleşmesi var Ceo açıklamasın da direk halka açık şirket ile ifadeler mevcut malesef genel kurulda uyarmamıza rağmen şeffaf olmuyor kap bildirimlerini yapmıyorlar

Bundan sonra yaptıkları her yanlıs harekette Spk şikayet edecegımi belirttim

Emin olun şirketin patronu dürüst bir insan ancak
    Üst kademe de çalışan personeli cok cok kötü
    Borsa ile ilgili bilgileri sıfır şirketi zaten Türkiye'nin en büyükleri arasından cok gerilere gelmesine neden oldular

Celal bey bu kadro iLe nasıl çalışıyor aklım almıyor

Rezalet bir kadroya sahip

Zaman Laz'ım sadece uzun zaman Laz'ım

4. Tolgagazi bey degerli Bilgi paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

Alıntı Originally Posted by Tolgagazi Yazıyı Oku
    Arkadaşlar fabrıka yerini biliyorum as merkez baia otel karşısı Tofaş ın yanın da önünde benzinlik ve cafe restaurant var yanında ford bayıı
    Bursa'nın en değerli caddesi prestij yeri olacak konum da yolun sağlı sollu parsellemiş sönmez proje başlangıc olan kent meydanı avm de sonmezlere ait hemen onun karşısında ki alan da ona ait hatta daha eni imar artışı izni aldı
    Kısaca mal varlıklarının değeri cok yüksek

Genel kurula katılıp maliyet değeri yerine gerçek değer kullanılmasını talep ettim tutanaklara gecırdım

Geçtiğimiz hafta da yeniden ekspertiz hazırlayın tüm varlıklara dedim talepde bulundum

Ayrıca iştirak şirket birleşmesi var Ceo açıklamasın da direk halka açık şirket ile ifadeler mevcut malesef genel kurulda uyarmamıza rağmen şeffaf olmuyor kap bildirimlerini yapmıyorlar

Bundan sonra yaptıkları her yanlıs harekette Spk şikayet edecegımi belirttim

Emin olun şirketin patronu dürüst bir insan ancak
    Üst kademe de çalışan personeli cok cok kötü
    Borsa ile ilgili bilgileri sıfır şirketi zaten Türkiye'nin en büyükleri arasından cok gerilere gelmesine neden oldular

Celal bey bu kadro iLe nasıl çalışıyor aklım almıyor

Rezalet bir kadroya sahip

Zaman Laz'ım sadece uzun zaman Laz'ım
    Kent Meydanındaki arazilerde de sönmez var dediniz. Peki Sönmez Pamuklunun var mı, bu bizim için önemli olan.

Bir de geçen seneki expertiz değerlendirmesinde de İstanbul Caddesinin kentsel dönüşüme tabi olduğu zaten biliniyordu. Ve ona göre değerlendirme yapılmış olunması gerekmiyor mu? Dolayısı ile geçen seneki değerlendirme ile bu yılki değerlendirme arasında uçuk bir fark olacak mıdır? Elbette binalar oraya dikildikçe ve projedeki görünümü aldıkça değer artacaktır ama bunun için her yıl değerlendirme almak doğru mudur?

Zaten birleşme olaylarında (ki bildiğimiz kadarı ile ikişer şirketlerini Sönmez Holding birleştiriyor), halka açık olmasa bile, arsaların expertiz değeri gerekecektir. Sönmez Gayrimenkul mesela, birleşmeye tabi olduğundan, her iki şirketin değeri hesaplandıktan sonra, uygun oranlarda birleşirler. Bizim Sönmez Gayrimenkuldeki payımız %7,5 idi. Birleşmeden sonra bu oran düşecek haliyle. Çünkü özsermayesi de artmış olacak. Birleşme olduğunda bilançoda bu oranı görebileceğizdir. Bu birleşmelerin bize doğrudan fayda ya da zarar oluşturan bir durum olmadığını düşünüyorum.

Yurtdışında olduğumdan, matrix terminalimin süresini uzatamıyorum (sms sorunu)

Alışları hangi kurum yapıyor, görebilen var mı?

Olagandisi hareketlere devam ediyoruz. Tavan yakisir. Ytd,

8. eski yerine gelir
    yıllardır hep aynı

Sayfa 51/242 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •