Sayfa 230/242 İlkİlk ... 130180220228229230231232240 ... SonSon
Arama sonucu : 1931 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

Alıntı Originally Posted by albatros8088 Yazıyı Oku
    Mndrs bossa tekstilcide bu neciydi

JSN-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sadece adı Sönmez Pamuklu Tekstil ile alakası yok bunların bence. Fabrikada bir bekçi var. Celal Ağa yatırımlarını başka yerlere yapıyor. Adam her sektörde var. Medya,Enerji,Soğuk hava depoları , Çimento , AVM 'ler , Otel zincirleri ( En son geçenlerde bir otel almıştı ) BIST 'te olan hisseleri bundan hiç nemalanamıyor. Bu uzun zamandır böyle. Bir cacık olacağı yok Speğe göre değil yatırımlara göre hareket ederse iş çıkar bundan ama SPEK+PATRON elele gömüyorlar hisseyi. Arada kuşlar 2 senede bir haber çıkarıyor Çimentoyu satacağız diye biraz hareket edip geri salıyorlar . Böyle devam eder bence YTD

yazık ediyorlar kağıda Çift haneleri hedeflerken sebepsiz çok küçük hacimlerle geri salıyorlar. Bir daha böyle bir fırsat gelmez. 8,xx 'lerden 7,90 'lara haftaya 6'lı haneler bitiriyorlar kağıdı . SPEĞİ hakikaten tırt bunun.

3. Snpam ve Sönme bilanço açıklaması geldi mi? Ben göremedim bilgisi olan varmı ne zaman açıklanır?

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by zenixs35 Yazıyı Oku
    Snpam ve Sönme bilanço açıklaması geldi mi? Ben göremedim bilgisi olan varmı ne zaman açıklanır?

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    02.03.2020 'de 7,65-7,67 'de Fakat bu aralar SONME ile oynamayı tercih ediyorlar. Bakalım ne yapacaklar hisseye düşüş devam mı ? Yoksa SPEK dur diyecekmi ? Gözünü yukarı ne zaman çevirecek

5. senin gibi kagıdın ne varda bukadar düştün önce tavan sonra taban allah belanı versin

6.  Alıntı Originally Posted by matkap Yazıyı Oku
    senin gibi kagıdın ne varda bukadar düştün önce tavan sonra taban allah belanı versin
    Maksat ceza alması kağıdın

Ceza aldığında spek daha kolay toplayacak

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hiç iç açıcı değil durumu ytd
     Alıntı Originally Posted by brokerr Yazıyı Oku
    Maksat ceza alması kağıdın

Ceza aldığında spek daha kolay toplayacak

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. bürt takasta geldi istedklerinre ulastılar

Sayfa 230/242 İlkİlk ... 130180220228229230231232240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •