Sayfa 226/242 İlkİlk ... 126176216224225226227228236 ... SonSon
Arama sonucu : 1931 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

Tanıdık bir arkadaşta var telefonla konuşuyorum 500 ad satış yazıyormuş. 1 Adet satıp 499 adet kalıyor diyor. Sonra 1 kademe daha düşüp emri yenilemek gerekiyor . Altı komple boş olduğunu söylüyor. 500 adedi bir türlü satamamış. Yazık üzücü bir durumda

2. Kağıtta hacim yok hiçbir bok yok 5 sene taşıdım bir cacık olmaz bu kağıttan kendi adıma

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by kovkaya Yazıyı Oku
    Kağıtta hacim yok hiçbir bok yok 5 sene taşıdım bir cacık olmaz bu kağıttan kendi adıma

Size harfi harfine katılıyorum. taşınacak kadar kıymetli bir şey değil bencede . Milleti çağırır gibi yapıp kitleyip kaçıyor. mantık yanlış.

4. Sönmez Pamuklu 6 aylık bilanço sonrası ilk hafta 3,40-4,50 hareketi yapmış (%30 yükseliş),en önemli potansiyel bana göre ADANADA suriye işinden en çok etkilenecek olan çimento şirketlerinden Sönmez Çimento şirketinin %15 ortağı diğer %15 de Sönmez Filamentin (satışların %85 i ihracat,SATIŞ PROBLEMİ YOK,yıllık 2 milyon ton çimento,1,8 milyon ton klinker üretiyor,satışların %85 i dolarla,tekrar bu çimento şirketinin satışı gündeme gelebilir) vede piyasada sadece 2,7 milyon lot hisse var ve ederide 10,6 milyon yani senetle ilgili potansiyeli görün istedim,bilançolarda son açıklama gününe 10 gün kaldı bilginize,sonra söylemedi demeyin,bol kazançlar,şirketin kendi arsası ve ayrıca kocaman gayrımenkul ve avm lerin %7,5 u bunun,adam gibi spek böyle bir kağıdı ne yapar siz karar verin,yinede takip edin derim bol kazançlar...

5. Bu kağıttan bir bok olmazzzzz

6.  Alıntı Originally Posted by sensor Yazıyı Oku
    Sönmez Pamuklu 6 aylık bilanço sonrası ilk hafta 3,40-4,50 hareketi yapmış (%30 yükseliş),en önemli potansiyel bana göre ADANADA suriye işinden en çok etkilenecek olan çimento şirketlerinden Sönmez Çimento şirketinin %15 ortağı diğer %15 de Sönmez Filamentin (satışların %85 i ihracat,SATIŞ PROBLEMİ YOK,yıllık 2 milyon ton çimento,1,8 milyon ton klinker üretiyor,satışların %85 i dolarla,tekrar bu çimento şirketinin satışı gündeme gelebilir) vede piyasada sadece 2,7 milyon lot hisse var ve ederide 10,6 milyon yani senetle ilgili potansiyeli görün istedim,bilançolarda son açıklama gününe 10 gün kaldı bilginize,sonra söylemedi demeyin,bol kazançlar,şirketin kendi arsası ve ayrıca kocaman gayrımenkul ve avm lerin %7,5 u bunun,adam gibi spek böyle bir kağıdı ne yapar siz karar verin,yinede takip edin derim bol kazançlar...
    BİST’in en ucuz hisselerinden birisi, olması gereken rakamlar buralar değil, dediklerinize katılıyorum, ancak bunu fiyata yansıtacak kişi tahta yapıcıdır, malesef sönmez tahtasına zaman zaman girenlere baktığınızda hep nakit olarak zayıf kişiler, bundan dolayı hisseyi küçük çaplı hareket ettirip yatırımcıyı Çarptıktan sonra daha uğramıyor hisseye, bilançosu yine çok iyi gelecektir, ama tahta yapıcının gücü olmadığı için ancak küçük çaplı tokat atar ve gider. Ayrıca en büyük sıkıntılarından birisi de daha önceki yaptığı hareketlerde tahta yapıcılar hisse fiyatını yükselttikten sonra çıkışa başladığı fiyata geri indiriyorlar, diğer hisselerdeki tahta yapıcılar hisseyi belirli seviyelere çıkardıktan sonra geri aşağıya çekmiyorlar, snpamın çok karlı iştirakleri olsa da hatta çimento fabrikası olsa da nakiti güçlü bir tahta yapıcı gelmediği sürece malesef fiyata yansımaz, yatırım tavsiyesi değildir.

7. 4.14 ustunde kaldıkça yön yukarı 4.20 -4.35- 4.50 ve 4.70 muhtemel olabilir ytd

8. 2019 /9 aylık bilançosu net olmayan ,
    18.107.137 gelmiş 2018/9 4.793.690 nerdeyse 4 katı gelmiş hisse burada ilginç değilmi

Sayfa 226/242 İlkİlk ... 126176216224225226227228236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •