Sayfa 76/242 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 1932 madde; 601 - 608 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

1. Hangi kurumdan sattiniz mali

2. yılbaşında liman açılışı yapacak ve B grubu olacak o fiyatlar bedava alıp tutmak lazım.YTD.

3. Dolaşımdaki lotların yarısını ortalama 4.80 den almışsın ve kağıdı burada tutuyorsun sönmez flamente hareketi verip ölü taklidi yaptırarak yön değiştirmeye çalışıyorsun.Kardeş bence biraz abarttın herkes elini gördü, kağıdı buralarda tutman kağıdı kaybetmen anlamına gelir.Alış ortalaman belli.Kimden alacaksın satıcı da kalmadı.Buralarda beklersen ortağın çok olacaktır.

4. Maliyeti 4 TL civarı 4.8 değil ustam

5. Spek bey kaplamin de tek kademeden 200 bin lot boşaltırken kolaydı değil mi aynı gün elindeki 500 küsür bin lotu boşalttın burda bu olmadı değil mi karataş.Sen de maliyeti indirmek için aşağı bas bakalım.En fazla 3.85 yaparsın ondan sonra ne halt edeceksin.5.05 olduğunda maliyeti yüksekti ama şimdi hergün 10 bin ala ala maliyeti indiriyor.Mal elinde kaldı hareketi de veremiyor çünkü kademeye mal sığmıyor.

Alıntı Originally Posted by KaRTaS Yazıyı Oku
    yılbaşında liman açılışı yapacak ve B grubu olacak o fiyatlar bedava alıp tutmak lazım.YTD.
    B grubuna geçme ihtimalini zayıf görüyorum. 6 aylık ortalamasının sanırım 4,2x civarında olması lazımdı. Önceki aylardaki ortalama düşük olduğu için B grubuna çıkabilmesi için son ay 5 civarında bir ortalama gerekebilir diye düşünüyorum.

Bir de Aralık'ın 2. haftası OYAK ile anlaşmanın 1 yılı doluyor. Otomatik mi uzar, uzar mı bilemem ama orada da hafif bir belirsizlik var

Limana gelince. Lİmanın Aralıkta açılmasını bekliyorduk. Bence şu an faaldir ama resmi açılış yapmamışlardır. Benim bildiğim Sonmez bu şekilde hareket eder.

Bu arada yeni yılda SONMEnin B grubuna geçmesi lazım.

Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Hareket başlayacak gibi

8. Ulan adam 4.20 kademesinden 55 bin lot alıyor,biz bin lot alsak kâğıt uçuyor.

Sayfa 76/242 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •