Sayfa 1003/1223 İlkİlk ... 350390395399310011002100310041005101310531103 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 8,017 - 8,024 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

Alıntı Originally Posted by deniz güneş Yazıyı Oku
    ...
    ...

analiz ve projeksiyon içeren yazıları okumak istiyor herkes

herkesin bildiği şeylerin 4-5 kişi tarafından devamlı tekrar edilmesi

rahatsızlık yaratıyor

bazıları da Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya çalışıyor

yazılan yazılar yüklenilen kampı dahada güçlendiriyor

her neyse eski kaliteyi ben şahsen özledim
    İnsanlar kalan maddi imkanlarını nasıl koruyabileceklerini içeren yazıları okumak istiyor..

Esas rahatsızlık yaratan, herkesin duymaktan bıktığı ve dahi bildiği külliyen yalanların borazan havuz medya ve sayısız malumlar tarafından sürekli tekrarı..

Süslüman mahallesi salyangoz muhabbeti demi$ken; içinde e$liğinde ejderli Saray'lara layık zafer mönüsü tavsiye edelim sana da afiyetle..

O sıra senin bu yazın da ilgi kampı zayıflatıyo madem eline sağlık diyek, nabalım )..

Ha eski kaliteyi herkesler özledi bu kampın sayesinde, amma ve lâkin sırayla, önce ayaklar ba$ olmayı bırakacak, sonra hasretin kaliteyi görürsün anca.. YokSA daha çook beklersin.

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    bırak doları ne hali varsa görsün. sen vop oynamıyomusun? piyasa sıkışık patlayacak yarın.
    oynama işi bana göre değil beceremiyorum

piyasa sıkışık dememiz için süre geçmesi lazım daha yeni dipten 10000 bin point fırladık abi. neresi sıkışık

varantlar sıkışıksa bilmiyorum :/
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    viopa başlamanız sizin için şer gibi görünsede sonunda sizi tanrıya yakınlaştırmış gibi.

örnekler çoğaltılabilir.

kimini atayiz yapmışta olabilir tabi.

bilsek burda işimiz ne.

o nedenle çok yormayın
    Siyasal islamcılardan nefret etsemde, dinci kesime uzak olsamda, dindar olmasamda ALLAH her zaman benim kalbimde oldu. Birçok zorluktan kurtardı.

Eşi kanser hastası iken 2-3 yil boğuştuktan sonra, hani Allah nerde diyen(bunalımdan ) yakınımın oğlu 1-2 gün içinde trafik kazasında vefat ettikten sonra Allah ı sorgulayanlara gerçekten üzülmekten başka birşey yapamamak ayrı muamma...
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

13 eylul 725 baz puan beklentimi 575 e cektim. Cunku bu orana ust koridorda zaten ulasabilecek.

Beklentim su sekilde

POLITIKA FAIZI 23.5
    FAIZ KORIDORU 22 - 25
    GLP 26.5

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 700 puan mi nee 500 mu

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    oynama işi bana göre değil beceremiyorum

piyasa sıkışık dememiz için süre geçmesi lazım daha yeni dipten 10000 bin point fırladık abi. neresi sıkışık

varantlar sıkışıksa bilmiyorum :/
    hımm anladım kağıt tutuyosun. neresi sıkışık sabah görüşürüz

Zati Dolare$ gev$edikçe bu sefer de yabancının hası satar Bistiği stoklar yedek $arjör Dolare$ini böylesi mevsimde herdaim bele olur, çıkı$ yolu yok.
    O win-win i$leri, bir ta$la iki ku$ falan mazilerde kaldı dı dı dı d ı..

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bahceli soyle demis.

Ser ittifaki 3 buyuksehiri alirsa baskanlik sistemi tartismaya acilabilir.

Buradan sunu anliyoruz. Bu adamlar bu sistemi kendileri icin getirmisler ve eger kendileri yoksa bu sistem kotudur.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bahçeli şer ittifakı olarak HDP ve onu arka planda destekleyen malum partinin ist. gibi il başkanlarını, gizli it-tifakçıları, malum parti barajı geçince döner dağıtanları, kürtlerin temsilcisi HDP diyen çakma bozkurtları, iyi salladık diyenleri kastetmiş olabilir.

Ah ah İnce ince harcadılar.

Sayfa 1003/1223 İlkİlk ... 350390395399310011002100310041005101310531103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •